Wpis z mikrobloga

@Paczelokinka zbanowana a tu nagle ktoś wbił na tag i w podobny sposób wyglądają jego wpisy do naszego zbanowanego gagatka ( ͡° ͜ʖ ͡°) o jejku jejku XD
@huntforfur chociaż z głównego teraz piszesz a nie z multikonta miałaś odwagę wychwalać pewnego YouTubera i jechać po innym XD
Cyrk na tym tagu i jeszcze niektórzy z tym gościem po tym co odwalał normalnie piszą
#wot
  • 14
@Potezny_Mazur: Przecież od początku było wiadomo, że @Paczelokinka to multikonto @huntforfur. Zczaiłem się po tym jak w którymś poście zaczął mnie wyzywać w identyczny sposób jak z tego drugiego konta. Potem jeszcze kilka razy podobnie pisał. Chłop musi mieć naprawdę smutne życie, że tyle wysrywów tutaj dodaje XD
W ogóle często bardzo się pluł do mnie jak coś pisałem na tagu. Nie wiem czemu ale #!$%@?ł się na każdym kroku.
@sheridan97: różne mogą być powody takich wysrywów
Trolling(cały czas wychwalanie Multiego jechanie po Vdr, bez argumentów #!$%@? się po co XD)
Debil (cały czas pytania podstawowe w sprawie gierki)
Albo też psychofan. Można wymieniać dużo, być może ten gość to zbieranina wyżej wymienionych przykładów i mamy w ten sposób takie ścierwo na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Potezny_Mazur: Ja to wiedziałem po kilku dniach jak założył konto, bo zaczął się do mnie identycznie pluć jak z tego drugiego konta xD Wysłałem nawet ticketa, że to jest jego multikonto ale moderacji się nawet nie chciało tego sprawdzić tylko z automatu odrzucili
@Potezny_Mazur: No zobacz sam wyżej. Chłop pisze w taki sposób jakby był upośledzony xD

ty zacząłeś być chamski przecież, już nie pamiętasz?


A tutaj się praktycznie przyznaje, że cały czas się do mnie pluł z obydwu kont xD Wymyślił sobie jakiś powód z dupy i się #!$%@?ł do mnie, bo uraziłem jego godność czy #!$%@? wie co xD