Wpis z mikrobloga

@KKK1337: Może. Ale dzisiaj mnóstwo było tego. I to prawie nigdy nie jest coś na zasadzie "hej, wrzucam sobie cp, zobaczcie!", tylko właśnie jakaś historyjka pod konkretnymi tagami i zdjęcie. A zdjęcie to cp. Wolałem więc ostrzec, a przecież nie będę klikał w zdjęcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GdyMiSmutnoGdyMiZleWiadroWaleSe: Napisałem żeby nie klikać w zdjęcia zielonek. Myślę, że jakbyś widział jak często pojawia się to gówno ostatnio na wykopie, to nawet byś nie był zaskoczony, że coś takiego napisałem. Mnóstwo już tego zgłosiłem, zawsze to były zielonki z kontem od paru minut. Jest to pierwsze moje zgłoszenie, które okazało się błędne. Na nie wiem, 20 w ostatnie parę dni.
@Sephirionn: Ostatnio na wykopie jakiś pedofil robi co chwile nowe konta i wrzuca z nich cp. I ma różne sposoby. Albo pisze, że zaginęła mu siostra i podaje dużo danych, całą wręcz historię i prosi o pomoc w szukaniu i wkleja link, że niby pod nim więcej informacji. A pod linkiem kryje się CP. Albo po prostu wrzuca zdjęcie na popularne tagi, pisząc coś ciekawego (w obrębie danego tagu). No i