Wpis z mikrobloga

Mam taki problem. Posiadam kocioł gazowy Vitodens-111F. Powinien się połączyć za pomocą aplikacji ViCare w smartfonie do sieci Wifi by móc sterować kotłem. Niestety, jest z tym problem. Błąd który się wyświetla to: "Błąd 12 oznacza, że urządzenie nawiązało połączenie z Twoją siecią WLAN, ale nie ma dostępu do internetu. Musisz sprawdzić konfigurację swojej sieci WLAN lub skontaktować się z dostawcą internetu".
Próbowałem również zrobić hotspota z 2 telefonów różnych sieci komórkowych ale błąd się powtarza, i za każdym razem wyskakuje ten sam komunikat.

W instrukcji jest napisane jednak to co na załączonym obrazku, i teraz mam pytanie:
Posiadam router TPLINK Archer C6, w jaki sposób mogę udostępnić te porty dla połączeń wychodzących?
Jestem zalogowany do routera, tylko nie bardzo wiem co dalej.
NAT Forwarding->Virtual Servers->Add new?

No i potem są schody, Service type, External Port, Internal IP, Internal Port oraz Protocol. Tego nie bardzo wiem jak wypełnić, ktoś pomoże? Czy może jest jakiś inny sposób się połączyć z tym dziadostwem?

#internet
#wifi
#programowanie
#kiciochpyta
kamarosz - Mam taki problem. Posiadam kocioł gazowy Vitodens-111F. Powinien się połąc...

źródło: comment_1625164975I98SkfTemJFIaoFu1wTFpK.jpg

Pobierz
  • 17
@niepowtarzalny-dwa: @dktr: Pamiętam że podczas pierwszej próby połączenia, po zakupie i zamontowaniu kotła piec się połączył, pojawił się komunikat że" trwa konfiguracja urządzenia, może to potrwać 5-15 minut" jednakże ze względu na słaby wtedy zasięg wifi nie zakończyła się ona. I od tego czasu już nie umiem się połączyć z żadną siecią, jest to możliwe by miało to jakiś wpływ?