Wpis z mikrobloga

#motocykle #coolstoryzdzis #niedzielnykierowca

Powitać! tl;dr na dole

Miałem dzisiaj przyjemność poznać dwóch niedzielnych kierowców :) Ahhh jak miło ich spotkać xD Postanowiłem zatankować motocykl, podjechałem na stacje do której wiazd jest pod lekkim wzniesieniem,czekam w kolejce spokojnie, 2-3auta przy wszystkich( dwóch) dystrybutorach - nagle pojazd z przodu zaczyna zjeżdżać do tyłu - może kierowca zorientował się że ma wlew z innej strony. Widzę to,zacząłem się cofać ale nie zdążyłem, Fiat Seicento zatrzymał się na moim boku błotnika.. cudownie po prostu...Może dobrze że stałem twardo na dwóch nogach bo mogłem się wywrócić :< . Kierowca spojrzał w końcu w lusterko i szybko podjechał do przodu bo zrobiło się miejsce - ja wściekły zatrzymałem się - zdjąłem kask, i już stała obok mnie rozpłakana właścicielka auta ;]

Przepraszam.Nic się panu nie stało? Nic nie uszkodzone? Przepraszam!


Obejrzałem koło tam gdzie uderzyła,wyglądało ok. Z zepsutym humorem,ale patrząc na nią powiedziałem

Nic się nie stało.Proszę jechać, tylko bardziej uważać na przyszłość.


Rzuciła na odchodne jeszcze kilka razy przepraszam, chciała zostawić swój numer jakby co..Ale odmówiłem.

2km dalej miły pan zajechał mi drogę i nie dał sobie wytłumaczyć błędu.. Strach wyjechać w niedziele na ulice :<

tl;dr Pani cofnęła swoim autem w motocykl :< #smutlem a nawet #plaklem

@DeXteR25 wołam ()
  • 2
@Rubens: Jak to na moto Ci najechała głupia krowa? Co za świat! Kamerę już kupiłeś? Na przyszłość pamiętaj: Od razu mów, że uszkodzone. Rysa na lakierze zawsze się znajdzie albo nawet jakieś pęknięcie. Niech płaci na miejscu albo z OC ściągną to się nauczy, że motorek to rzecz święta i nietykalna. Co za ludzie. Mogę tylko współczuć przykrych doświadczeń. Ja wczoraj polatałem ale bardzo pozytywnie i bez przykrych przygód. Tylko zimno