Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy ale to przenigdy nie mówcie negatywnych rzeczy o swoich znajomych swojej dziewczynie bo Wam będzie zabraniała wszelkich kontaktów z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dd0374f052ea000a31fea1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Może różowa ma rację. Czasami znajomi są znajomymi tylko z przyzwyczajenia, mimo bycia toksycznymi czy po prostu szkodliwymi. Twoja partnerka jest osobą która zna ich od strony tego co im powiesz, ale myśli (jako twoja partnerka, zakładając że nie ma złych zamiarów) o twoim dobrze. Jeśli powiesz jej że znajomy to i tamto, to stwierdza czy jest to dla ciebie szkodliwe a potem sugeruje ci żebyś po prostu tej osoby
@AnonimoweMirkoWyznania z doświadczenia DOROSŁEJ MIRABELKI powiem tak: prawdziwy i zdrowy związek to taki, że puszczasz drugą połówkę na koniec świata, nawet na pół roku i nie myślisz o tym, że cię zdradzi. A skąd taka pewność? Zazdrość wychodzi z osobistych kompleksów. Kompleksy i brak pewności siebie to koniec każdej zdrowej relacji. Mój ex spędzał i pół roku na ocenie i innym kontynencie i nigdy się nie martwiłam. On również. Miał masę pięknych
@Jagoo: Jak ufasz to nie podejrzewasz, to się nie zastanawiasz, to nie sprawdzasz. Może cię zdradzać, a i tak się o tym nie dowiesz.

Samo-spełniająca się przepowiednia.
KepułgIpułg: Co to za głupoty wypisujesz, po pierwsze to powinieneś napisać że: "nie obgaduje się znajomych" szczególnie ze swoją "księżniczka", najgorsze co można robić ze swoją toksyczną kobietą to obrabiać dupy innych ludzi i czerpać z tego satysfakcje, w ogóle obrabianie dupy znajomym i ludziom to nawyk prowadzący do samodestrukcji. Kiedyś zrozumiesz jak popełnisz błąd albo głupotę i sam siebie ocenisz swoim "okiem"

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua