Wpis z mikrobloga

Mirasy,
znowu potrzebuje pomocy w kwestii kupienia sobie gry. Jak pewnie wiecie jest wyprzedaż na steam, i podczas jej zainteresowały mnie dwie gry które są dość realistyczne. Chodzi o Arme 3 i raindow 6 siege. Powiem szczerze, miałem może raz styczność z jakimś starym Rainbow Six, a tak to nic poza tym. Co by było według was lepsze do kupienia?
#gry #rainbowsix #rainbowsixsiege #arma3
  • 8
@julianni12: Siege nie jest jak stare R6, świetna taktyczna strzelanka 5v5 z ogromna ilością operatorów gdzie każdy ma inne umiejętności - coś na wzór lola Np. Dla fana multi gdzie liczy się skill a nie bieganie na sprincie i strzelanie w co popadnie będzie w sam raz.
@julianni12: To są zupełnie różne gry. ARMA 3 to kompleksowy symulator wojskowy, który olbrzymi nacisk kładzie na realizm. Do tego masz mocno sandboksową mapę i całe multum bardzo realistycznych pojazdów. Super gra, ale zdecydowanie nie dla każdego - próg wejścia jest bardzo wysoki, bo gra jest niesamowicie skomplikowana, jeśli nie grałeś w poprzednie części. No i cały czas jest sporo bugów.

Rainbow Six Siege to z kolei rewelacyjna strzelanka multiplayerowa z
@julianni12 problemem w rainbowie jak ja grałem było peeker advantage czyli sytuacje że jesteś wcelowany, w przejście. Nie wydajesz zadnych dzwięków, leżysz i zlewasz się z tłem ale dostajesz nagle od buta na wejściu w łeb od gościa który się prosto na ciebie wychylił. Na powtórce widzisz że gość się wychylił dwa razy bo za pierwszym szybko sprawdził teren tapując (Q / E) i wychwytując czy ktoś jest byp za drugim wychyleniem