Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie - mam teraz smartwatcha Amazefit Bip (właściwie to bardziej duża opaska możliwościami, ale nie ważne). Powoli zastanawiam się nad zmianą, ale kupiłem go ze względu na jedną cechę - ekran w stylu E Ink zapewnia mi bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu przy wyświetlaniu godziny cały czas (wszelkie sztuczki z wykrywaniem podnoszenia nie zdają dla mnie egzaminu, musi być AoD).
Jakie smartwatche obecnie oferują co najmniej 5 dni z AoD pomiarami tętna i snu, okazjonalnym pomiarze GPS (jazda na rowerze)?
#kiciochpyta #smartwatch #android #technologia #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
Ja mam gtr od amazfit i z włączonym aod wychodzi ok 9-10 dni (11% na dzień) z włączonym wszystkimi monitorami.
Jak mam włączone do aod to pod 20 podchodzi
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Bip nie ma E Ink tylko wyświetlacz transfleksyjny. Jak chcesz coś lepszego z tą samą technologią wyświetlacza to zerknij na Garminy. Ostatnio pojawia się na nie sporo promocji i mają całkiem niezłe ceny.
  • Odpowiedz
Ja mam gtr od amazfit i z włączonym aod wychodzi ok 9-10 dni (11% na dzień) z włączonym wszystkimi monitorami.

Jak mam włączone do aod to pod 20 podchodzi


@kriszawada: właśnie oglądałem jakieś recenzje GTR2 i raczej internet był zgodny, że prędzej coś około 2-3 dni z AoD, w jedynce było jakoś lepiej?

Bip nie ma E Ink tylko wyświetlacz transfleksyjny.


@milo77: nie bez powodu napisałem w stylu ( ͡
  • Odpowiedz