Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko.
3 tyg temu byłam na 1 dawce szczepionki. Wiedziałam że będzie 2 dawka, ale traktowałam to bardziej luźno.
Aktualnie jestem na wyjeździe za granicą i wrócę za miesiąc, a mi przyszedł SMS, że mam termin 2 dawki xD
Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Na pewno się nie pojawię na tym terminie. Grożą mi jakieś konsekwencje?
#szczepienia #covid19
  • 9
@antek_akrobata: @babadookk: szukałam odpowiedzi na internecie, ale po 4 clickbaicie miałam dość. Ciężko zadzwonić, bo ja robie u holendra przy warzywach (tak, tak wykopki mogą się śmiać) od rana do wieczora i nawet dzisiaj nie miałam jak zadzwonić. Dzisiaj już chyba za późno, a dopiero wróciłam.

Wiem, że to nie ładnie jak nawet nie zadzwonie, ale już trudno, czasami się robi nieładne rzeczy. Czy nie ma żadnej kary itp (to
@Tyrande: Nie No jasne, różne są sytuacje. Mam w sumie koleżankę, której też niedawno przepadła 2 dawka. Miała ją mieć jakoś w okolicy Bożego ciała, ale wyjechała. Tyle ze nie wiem jak się u niej historia skończy, bo nadal się nie umówiła na tę 2 dawkę xD ogólnie myślę, ze nie będzie problemu, poczytaj tylko ile czasu producent daje akurat na Twoja szczepionkę (pfizer 2 dawka do 42 dni). Jeśli się