Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym odnieść się do postu @BlackPillowaPrawda Gdzie zaczął od słów już nigdy nie będziesz miał 16 lat. Coś ci powiem. Kiedy ja miałem 16 lat nie było thicc Julek, tylko Karyny, Emogirl ect i one niespecjalnie wzbudzały u mnie szybsze bicie serca. Poza tym loteria genetyczna to nie wszystko. A wiesz dlaczego? Bo liczą się też warunki materialne, czasy( dlatego wspomniałem, że julek nie było jak miałem 16 lat), oraz coś o czym chyba nie wspomniałeś: poziom światopoglądowy rodziny. Moi rodzice dali mi ładne geny mimo mojego niezbyt oszałamiającego wzrostu 181 cm, bo twarz 8/10. I co z tego? W domu był nacisk na naukę mimo, że miałem dosyć i nie miałem po podstawówce dobrych stopni. Poza tym zwłaszcza matka straszyła mnie historiami jak to nastoletni seks skończył się wiele razy wpadkami i zmarnowanym życiem, gdzie chad w dekadę został przeoranym samcem delta. Już raz usłyszałem kiedy jak przechodziły koło mnie dziewczyny gdy miałem 17 lat i wpsomniały między sobą, że jestem ładny tylko... krótko trzymany.
Dzięki genom wygladam still na 18 lat i wiesz co? Wolę zachować ten atut dla siebie, czuć satysfakcję, że gdy kupię sobie nowe ubranie dobrze na mnie leży. Tak, czasami na ulicy wyłapuję spojrzenia nastolatek i młodych kobiet. I co to mi da? Mam je zaprosić do mojego pokoju 12 metrów kwadratowych? Rzucić się w szał kredytu i łudzić się, że jak się zaoram to za te 15 lat mi się zwróci? Albo mieć problemy ze starym jakiejś 17 latki, że się zadała z 10 lat starszym od siebie? Albo ryzykować wpierdziel od męża jakiejś 30 latki co mi skłamie, że jest sama?
Nie jątrz, nie załamuj wykopków, że oni są tym 5%, gdzie nie skosztowali tego co 95% nastolatków. Teraz moze jest więcej seksu wśród nastolatków, ale to ostatnie kilka lat. Wcześniej nawet jak Seba wziął Karynę w obroty nie był to standard. Bo reszta albo się bawiła, grajac w gry, albo się uczyła. #przegryw #blackpill #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60db04e9687918000a2169cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też miałem podobnie, trzymali mnie krótko, pomimo aspołeczność i i introwertyzmu. Do tego życie na wsi gdzie każdy każdego zna, a jedna akcja za dzieciaka może pogrążyć twoją reputację w oczach reszty grupy. W mojej okolicy nawet nie było dziewczyn które by mi się podobały, a jak już były to zawsze z jakimś dziwnym stopniem pokrewieństwa, a z Alabamy nie jestem. Dopiero na studiach poczułem wolność, chociaż że względu na
  • Odpowiedz
@Krazownik u mnie tak samo, wysłali mnie do liceum gdzie nikogo nie znałem i przez to byłem odrzutkiem, na studiach już się nie zmieniło bo przyzwyczaiłem się do wegetacji w liceum, teraz mam 25 lat i pytania rodziców kiedy róży prowadzę jakaś laskę, dlaczego nigdy żadnej nie miałem itp. Xd
  • Odpowiedz
Już raz usłyszałem kiedy jak przechodziły koło mnie dziewczyny gdy miałem 17 lat i wpsomniały między sobą, że jestem ładny tylko... krótko trzymany.


@AnonimoweMirkoWyznania: A wiesz co usłyszałem ja albo inne przegrywy od dziewczyn gdy mieliśmy 17 lat? Nic #!$%@? nie usłyszeliśmy, ewentualnie pogardliwie rzucone spojrzenie, albo nawet wyśmianie publiczne.
#!$%@? jakieś kocopoly ze swojej perspektywy, że seks związki i pożądanie przez druga osobę to nic specjalnego, ale prawda jest taka
  • Odpowiedz