Wpis z mikrobloga

Jest rok 2021 naszej ery. Cała polska populacja w Argentynie została deportowana przez Grubasa... Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych mireczków, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom steamowskim. XDDD
Ilu nas sie jeszcze trzyma? Ja konto przenioslem w maju 2019 i jeszcze działa, a na paru regionach na wakacjach juz bylem poprzednio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamietam jak ludzi uczylem jak sie przenosić na argentyne i sie czulem spelniony jako wykopek
#steampesos #steam
Pobierz iMarek22 - Jest rok 2021 naszej ery. Cała polska populacja w Argentynie została depor...
źródło: comment_1624958734p3t7T7gfzfxU8lrFC04diR.jpg
  • 13
@iMarek22: ja mam świeże konto sprzed 2 m-cy. Dziś robiłem zakupy za 1.000 ARS. Zawsze (zakupy, doładowania) łączyłem się przez VPN. Zalogowałem się na nie raz w PL - by sobie gry udostępnić.

Nadal siedzę w okularach słonecznych w Buenos, zobaczymy jak długo ;)
@Denial94: tez wlasnie to widzialem, na poczatku jak mi kolega powiedzial ze mu na koncie ktore mu dalem z arg sie zmienilo na pln to wpierw na reddit poszedlem posprawdzac i nic nie widzialem, dopiero tutaj zobaczylem ze sa problemy xd
@iMarek22: Wyprowadziłem się do Buenos 3 miesace temu. (nowe konto).
Vpn'a użyłem tylko do zrobienia konta.
Zakupiłem 60 gierek i póki co nadal jestem dumnym mieszkańcem buenos aires.