Wpis z mikrobloga

Wiecie może gdzie przenieśli się #foliarze z YouTube? #gat #12000szabel czy Waldemar Safarewicz?
Przez pewien czas miałem przerwę od #szury i chciałem wrócić do słuchania co mają do powiedzenia np. w kwestii planowanych obowiązkowych szczepień w Moskwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygląda na to, że spełnili swoje groźby i uciekli z nietolerancyjnego YouTube...
Ktoś ma namiary gdzie obecnie nadają?
Wołam speców: @Hand_Solo, @miedzywymiarowy_szympans
MalaKozka - Wiecie może gdzie przenieśli się #foliarze z YouTube? #GAT #12000szabel c...

źródło: comment_1624945323boGlyegLvpK8YdRHxfv9Y1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: @miedzywymiarowy_szympans: nie wiem, po prostu nie wiem. Wydaje mi się, że przez koronawirusa cała prawdziwa polska folia zepchnięta zostala na margines i już nie nagrywają, bo nikt tego nie zobaczy. Cała widownia im się rozpierzchła po internetach.
To tylko pokazuje, jak bardzo wyrachowani są i chodzi tylko o pieniądze i wyświetlenia.
Marek Piekarczyk się ostatnio obudził, ale u niego to takie epizody choroby.
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: Covidoza sprawiła że szuryzm przestał być towarem exclusive. Teraz każdy stał się ekspertem więc po co nam stara gwardia. Odsyłam do historii jsm z ostatnich miesięcy. Najpierw było gadane że chcą nas ubić wirusem a potem że wirusa nie ma, statyści umierają i w ogóle cyborgi. Odgrzewane mielone podlane sosem cebulońskim o nazwie corona wirus (nie wiem czemu nie piszą razem tylko oddzielnie). Ogółem jest tego sporo ale po forach,
  • Odpowiedz