Wpis z mikrobloga

@lastro: @niemampomyslunannick: jeszcze jest pijalnia czekolady w Korczynie całkiem klimatyczne miejsce.

Prządki odradzam w weekendy bo ludzi dziki i glupi tłum.

Jak o nietypowej porze to przymiarki nad iwoniczem, a w Iwoniczu Zdroju masz kawiarnie zaczątek (ta przy statku).

Jakbyście chcieli coś zjeść i miała to by być pizza to polecam Terra Nostra koło OBI - jest tam klimat restauracji, a nie pizzeri jak w mieście.
@lastro: Jedzonko w terra nostra tak jak kolega wyżej polecał 10/10
Iwonicz spoko opcja, krótka trasa na bełkotke np. Byłam niedawno na randeczce tam. Na czarnorzekach chyba jest punkt widokowy, też jest mega klimacik i słyszałam jeszcze o jakiejś winnicy widokowej w komborni ale osobiście nie byłam
@kobrys13: Kurde, czyli wszedzie trzeba autem dojechać. Poki jeszcze nie kupilem(w ogle nie tak latwo upolowac cos fajnego w okolicy), to ojca starą niezadbaną felicją bym musial jeździc. Chyba troche wstyd. Mam same głiupie problemy
@lastro: Dokładnie jak @makmakp: napisał wstyd to kraść.
Sam pamiętam jak w 2009 roku po dziewczynę jeździłem polonezem Caro ojca o co? I nic :)

Trzeba było od razu że nie masz samochodu - wal na rynek na kawę. Jest kilka o lokali - przy pomniał mi się też de Ser naprzeciwko Alcatraz. Fajne słodkie desery i bardzo dobra kawa.

Jak lubi żużel albo jest ciekawa możesz ją wziąć na