Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapiBara1337: tak, odkażone ale dopiero jak wróciłem do domu, tak to 5 minut po wypadku miałem to obandażowane bo akurat niedawno kupiłem apteczkę do auta
@Koperek01: trudno powiedzieć, nie jestem na tyle gibki żeby tam zajrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) różowa twierdzi że tak, według mnie nie bo nie boli tak bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pinkfloyd12: nie, przeciwpiechotne schody ruchome które akurat były wyłączone, klapek jakoś mi się dziwnie zawinął i przejechałem paluchem po kancie stopnia, nawet skarpetę rozdarło bo miałem założone, docelowo nie miałem wychodzić z auta a wcześniej padał deszcz
  • Odpowiedz
@Pangia: Nie no jak bardzo głębokie założył bym kilka szwów aby to się ładnie zagoiło (o ile nie minęło więcej niż kilka godzin od zranienia). A jak nie chcesz to porządnie oczyść ranę, odkaź i zmieniaj suche opatrunki oraz staraj się nie nadwyrężać palca aby nie utrudniało to gojenia rany.
Chociaż jak dla mnie ze zdjęcia różowa bardziej panikuje niż faktycznie to jest głębokie.
  • Odpowiedz
@Pangia Nie ma pilnie. Jak minęło już kilka godzin (ok 10) od zranienia to rana zacznie się goić i już za późno na szycie ¯_(ツ)_/¯ Jak rana nie krwawi mocno, nie jest głęboka a jej brzegi nie rozlazłą się na boki odsłaniając wnętrze to nie wymaga szycia. Trzeba robić opatrunki.i.dbac o czystość, żeby nie wdało się zakażenie. Jak zobaczysz stan zapalny to trzeba do lekarza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veldrinn, @Koperek01: no to gitara, w poniedziałek robotę jeszcze dam radę oblecieć bo będę w stanie a co dalej to się z kierownikiem dogadam, jeździć dałbym radę bez problemu, chodzić też ale nosić jakieś toboły już niezbyt więc chyba skończy się na zdychaniu z nudów na l4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzmik: wolałem dać na wszelki wypadek żeby zaraz nie spadło z rowerka razem z moim kontem bo jakaś #!$%@? by to zgłosiła za treści drastyczne albo coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: protip na przyszłość, jak nie chcesz lecieć na sor, to można kupić plasti strip, działa jak szwy i można samemu w 5 min założyć
  • Odpowiedz