Wpis z mikrobloga

@dawid131: Jest to żebractwo czy zbieractwo internetowe zgadza się. ALe tak jak nie wyśmiewam ludzi którzy dają zebrakom pod kościołem czy cyganowi, tak nie moja sprawa kto wpłaca Machajowi i na co. Dla mnie śmieszne jest wzywanie Machaja czy Marcina do rozliczeń gdy ktoś nie wpłacił. To tak jakbym ja kazał cyganowi pod kościołem pokazać co sobie kupił za te pieniądze od starej baby.
  • Odpowiedz
@theLPD: a mnie to nie śmieszy, bo skoro ogłasza oficjalnie zbiórkę na to czy na tamto dla wszystkich widzów to powinien potem pokazać na co poszła kasa wszystkim widzom, a nie tylko tym co wpłacili. Wtedy nikt by nie miał wątpliwości i nikt nie wieszał by na nim psów bezpodstawnie.
Albo taki Marcin dostał 30 koła, co z tego że nie wpłaciłem nic ale dużo ludzi innych wpłaciło i powinien
  • Odpowiedz
Ja ich oglądam dla beki no i podoba mi sie Kambodża. Ale jeszcze bardziej bekowi od Machaja są ludzie, którzy chcą rozliczać ni swoje pieniądze tego nie przemiele w swoim rozumku. Tu wychodzi typowe polactwo wg mnie a smiejecie się z ich polactwa
PS. też nie daje, ani w internecie ani pod kościołem :)
  • Odpowiedz
@theLPD: Nie zgadzam się, nic mi do czyichś pieniędzy ale skoro zbiórka jest adresowana do wszystkich widzów to według mnie nie ma to znaczenia czy ktoś wpłacił czy nie, uważam że wszystkim należy się wyjaśnienie czy pieniądze zostały wydane zgodnie z przeznaczeniem.
Bo nawet ci co wpłacili to wątpię żeby dostali jakieś info odnośnie rozliczenia, i to mi się właśnie w tych zbiórkach nie podoba, bo kasa gdzieś ginie albo
  • Odpowiedz
Bo nawet ci co wpłacili to wątpię


@dizel81: "Bo nawet ci co wpłacili to wątpię "
ale ty sie opierasz na domysłach, znasz więcej osób poszkodowanych? Bo ja ciągle słyszę żale tych co nie wpłacili, nie widziałem wielu komentarzy na zasadzie" wpłaciłem stówę a ty ch**u mnie olałeś"
  • Odpowiedz
@theLPD: no nie widziałem ale to nie znaczy że tak może nie być.
Zresztą nawet na filmie o tym nie wspominał że jest jakieś rozliczenie dla tych co wpłacili poza może tą ziemią niby na zrzutce można pytać. Dla mnie te zbiórki to jeden wielki wał, robienie ludzi w konia pod płaszczykiem pomocy czy jak to się ładnie nazywa rozwoju kanału.
Inaczej jakby ktoś napisał że potrzebuje na życie czy
  • Odpowiedz