Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o zachowaniu mojej matki, która we wszystkim doszukuje się mojej winy? np. miałem kolizje samochodem z nie swojej winy, a moja matka i tak twierdzi ze to moja wina, bo gdybym jechał wolniej albo ostrożniej to mogło by do tego nie dojść. Albo w moim januszexie wprowadzono prace na zmiany i oznacza to dla mnie mniej pracy i trochę mniej pieniądzy - moja matka twierdzi ze to dlatego, że się nie starałem w pracy. Albo nie udało mi się złożyć szafki, ponieważ miała wadę fabryczna (przyznał to producent) a ona i tak dalej twierdzi ze to ja musiałem coś złe złożyć. A najlepsze jak mi ostatnio powiedziała, że stary od nas odszedł, bo ja się źle zachowywałem - a prawda jest taka, że sama pare lat temu kazała mu się wyprowadzić. Mógłbym wymienić jeszcze dużo takich sytuacji..
#przegryw #zalesie
  • 15
@traphone: tak myślałem żeby się wyprowadzić i trochę odpocząć psychicznie od niej, ale wtedy tu już nawet sms’a do mnie nie napisze, a nie chce jej zostawiać samej
@tomek001: no moja tez z byle jakiego powodu rozkręca awanturę jakby się nie wiem co stało, i nawet nie zależy jej żeby się pogodzić. Raz jej powiedziałem, że ją przeproszę ale niech ona mnie tez przeprosi, a ona: ja ciebie nie przeproszę…
@Zetembe: wiem że będzie gorzej, ale co ja mogę poradzić jak ona uważa ze wszyscy są źli tylko nie ona. Najciekawsze, że pokłóciła się juz z większością bliższej i dalszej rodziny i nigdy nie było w tym ani trochę jej winy, co za przypadek…