Wpis z mikrobloga

Czyli to wygląda tak że ci "niepełnosprawni" najpierw są bici i zastraszani a później są odpalane kamery?

Wszystkiemu wiwatują madki sypiące wpłatami?

Oglądałem przed chwilą nagranie jakiegoś "wieśniaka" który mówi że on nie chce tego nagrywania i być w TV. A odpalający stream mówi do niego ustawionego na samym początku "czekaj" - w domyśle aż odpali stream pewnie. No a potem leci powitanie dla gawiedzi. Na protesty nagrywanego że ten tego nie chce, prowadzący mówi że "przecież się zgodziłeś". Do tego nagrywany ewidentnie ma poszarpaną koszulkę.

Co tu się dzieje? Gdzie jest policja, prokuratura? Czy prokuratura zajmuje się tłem samobójstwa jednego z "zatrzymanych"?

Przecież Ci ludzie nie stoją przed tymi kamerami z własnej nieprzymuszonej woli. Prawdziwa pedofilia rozgrywa się nie na czatach i FB a w naturalnym środowisku w którym przebywają zagrożone dzieciaki - rodzina, kościoły, szkoły, przedszkola itp.

Bardzo mi się nie podoba to co się dzieje. Dochodzi jeszcze aspekt przeszkadzania służbom zajmującym się zwalczaniem tego typu patologii w majestacie prawa.

#ecpu #policja #madki
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szczurek_87: Ale madki widzą w nim anioła bo nagrywa ułomków z GG. Powinnien ktoś magisterkę zrobić z przypadku Pana Jarosława, jak będąc delikatnie mówiąc niepokornym obywatelem stać się w oczach głupich kobiet bozyzczem dbającym o prawa dzieci.
  • Odpowiedz
  • 2
@SonOfTheSun https://fb.watch/6mKS7Xbafd/

Zobacz jak ten typ wygląda. Spocony, poszarpana koszulka... Twierdzi że początkowo pisał z 16 latką a w toku rozmowy zmieniło się na to że ma 12...

WTF?

Jestem za surowym karaniem i łapaniem pedofilów - zgodnie z prawem, przez uprawnione służby i instytucje. To co się odstawia to jest jakiś absurd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szczurek_87: inna grypa tj. child guard unit Poland zmieniła opus operandi i nie pokazują twarzy bo zauważyli słusznie, że głupie polaczki potem nie dają życia rodzinie takiego ułomka spermiarza
Dlatego z CGUP odszedł Szymon, kolejny Seba, który koniecznie chce się pastwić nad debilami ku chwale gawiedzi. Obczaj profil Strażnicy Dziecięcych Marzeń i zobacz co tam się #!$%@?. Ostatnio jednego wyśmiali ze nie trzymają mu zwieracze i musi używać pampersów ku uciesze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szurszur: Ta najpierw poznał się na Bartniku. Potem się wkurzył, że w CGUP nie będą pokazywać twarzy a teraz jest w Strażnicy Dziecięcych Marzen.

https://www.facebook.com/Stra%C5%BCnicy-Dzieci%C4%99cych-Marze%C5%84-104241185220143/

A prawda jest taka, że polaczki znaleźli nowy model biznesowy oparty na kontrowersyjnym temacie. Jakoś oryginalne ECPU UK nigdy nie robiło zrzutki, wszystko opłacają z własnych pieniędzy. Tylko polaczki musiały sobie z tego biznes zrobić.

Polecam też przeczytać
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=116514160666821&id=100069247131654

Nasi łowcy #!$%@? busikiem w dwa dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szurszur: Sledze uniwersum łowców spermiarzy od początku. Od początku za niewygodne pytania była blokada oraz nazywanie obrońca pedofili. Mnie najbardziej przeraża to, że Alexik często opowiada jak to nie jest on jeździ do dzieci i ich rodziców. Owi rodzice opowiadają jak to ich córka czy synek oglądają razem zatrzymania. A jak wiemy na tych bezprawnych zatrzymaniach odczytywane są teksty tych ułomków. Nie wiem jak wy ale ja nigdy nie chciałbym żeby
  • Odpowiedz
@SonOfTheSun: mnie rozbijaja ich sugestie na lajwach, że dany delikwent podgladał czy tam coś robił dizeciom z rodziny. Dla nich to jest blef, a ludzie to ogladaja i te dzieci już beda miały przypieta łątke molestowanych, a wiadomo, że nawet bardziej błahe rzeczy moga sie odbic na kontaktach dziecka z równiesnikami i jego psychice..
  • Odpowiedz
@SonOfTheSun: dokładnie, te madki psychofanki oglądają te lajfy z dziećmi (nawet 8 letnimi) a tam teksty o wkładaniu paluszków w cipkę. Jak zwróciłam na to uwage u alexika to mnie zbanował, a komentarze usunął. Oczywiście najpierw naleciało na mnie stado szalonych madek.
  • Odpowiedz