Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 883
@JAI2L9LAD: Jak dla mnie każda kontrola pip-u czy sanepidu powinna być niezapowiedziana. Inaczej nie ma sensu i wg mnie nie są to represje ale jednak pilnowanie porządku
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Zandberg ma racje. To jak w aptece - niby inspektor farmaceutyczny może wbić, ale tak naprawdę poinformuje o tym dużo wcześniej... i do tego czasu ogarnie się wszystkie mankamenty e( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: o cholera, nie pozwalają już odświeżać wedlinek i kurczaków po których będzie się stało przez dwa dni z ryzykiem zejścia? Przecież P0lacy nie robią takich obrzydliwości, nie oszukują swoich klientów, Janusz biznesu wziął się właśnie z tej tradycyjnej uczciwości i solidności, lepszej niż niemiecka xD dlaczego prześladujecie polskich Januszy biznesu 11!!!!0!oneone
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: prześladowania polskich przedsiębiorców nie ustają( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inspekcja Handlowa sprawdziła, czy restauracje podają klientom to, co obiecują. Nieprawidłowości stwierdzono aż w 87 proc. lokali. Porcje były mniejsze, niż deklarowano, albo różniły się składem, np. kebab barani składał się z drobiu i wołowiny.

Jak wynika z raportu "Workforce View 2020" firmy APD, 45 proc. polskich pracowników nie dostaje pieniędzy za nadgodziny.

Pracownicy z Ukrainy zatrudnieni
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Pomysł dobry, ale dlaczego komunikujesz go w połączeniu z atakiem na "libków"?

Sam byłem przez krótki czas w Razem, ale dlaczego kiedy nie zgadzam się z jakimś pomysłem Lewicy (np. sojusz z pisem ws. funduszu odbudowy) muszę od razu zostać nazwany "libkiem"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Drzejzi: bo to libki mają ból dupy o propozycję nadania minimalnych uprawnień inspekcji pracy tak by spełniała swoje zadanie?
  • Odpowiedz
Pamietam jak pracowałem w fabryce jak była kontrola pip, to takie spięcie dup, że każdemu pracownikowi nawet nowe rękawiczki rozdawali. Odpoczynek od taśm , cuda ba kiju. Tylko wyszli kazali oddawać rękawiczki… haha
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: kontrola bez zapowiedzi, ale jednocześnie zmiana systemu kar - najpierw ostrzeżenie, potem żółta kartka i 5% normalnej kary, a potem już nie ma przebacz. To co teraz się #!$%@? jest nieśmiesznym żartem na Polkach i Polakach, a po zmianie proponowanej przez Zandberga będzie nieśmiesznym żartem na wszystkich przedsiębiorcach, których nie stać na natychmiastowe dostosowanie się do nowych przepisów.
  • Odpowiedz