Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
#przegryw #wykopek xDDD słuchaj oblechu, usuwasz konto już 6 raz, robisz z siebie pośmiewisko nieudolnie probując mi pojechać, więc powtórzę jeszcze raz : nie jestem przegrywem mój poziom życia jest wielkokrotnie lepszy niż twój, mogguję ciebie całkowicie wyglądem i co najważniejsze nie jestem judaszem, wspieram braciaków z tagu #przegryw i jestem po ich stronie.
źródło: comment_1624542833EYImYKSs8vLQjQ0DPCZ3p0.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WykopekBordo: jedynym mitomanem jesteś ty judaszu, bo ja w przeciwieństwie do ciebie, nigdy nie ukrywałem tego kim jestem żeby się dorobić na oszukiwaniu przegrywów. A jak już pisałem nieraz na tagu, w różowe mam wywalone kompletnie z pewnych powodów zbieżnych z tymi, dla których Nikola Tesla nie wchodził w żadne związki (a przecież nic mu nie stało na przeszkodzie żeby się ożenił, ale wybrał inne cele w życiu).
źródło: comment_1624544494X9dNT9zDRHE14tE6G7l2kS.jpg
@o__p: Dalej pączusia grillujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że powinni wszyscy zacząć go zlewać, on jest jak różowe, jak nie ma atencji od nikogo to dostaję potężnego #!$%@? i próbuję stawać na głowie, aby ktoś zaczął nim się interesować, to chyba jedyne co mu zostało w jego smutnym, oszukańczym życiu.
@o__p Tesla był gejem, dlatego nigdy nie tknął kobiety. Trzeba było tak od razu, to bym cię zabrał na paradę równości w zeszłą sobotę, później byłem na afterku, mogłeś iść ze mną, może poznałbyś jakiegoś chłopaka fajnego i wyszedłbyś z przegrywu
więc powtórzę jeszcze raz : nie jestem przegrywem


@o__p: przecież wystarczy wejść na twój profil - wszystkie twoje łopaty to tag przegryw. Kogo ty chcesz oszukać? Sam się przyznajesz do bycia przegrywem w swoich postach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisales, ze @wykopekbordo to obłudnik a sam swoim wpisem udowodniłeś, ze sam nim jesteś