Wpis z mikrobloga

Kupiłem pierwszego w życiu #macbook i jest tragedia, szybki jak #!$%@? ale nie mogę się przestawić z Windowsa... Dajcie plusa jako wsparcie bo zaraz to #!$%@? przez okno xD
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: a ja postawiłem hackintosha na lenovo tiny do testów jak w ogóle cały ten Wielki Siur wygląda i poza skrótami i klawiszami funkcyjnymi, to mnie bardzo urzekł na sam początek. Przy czym ostatnio urzęduje na monitorze 4k i skalowanie na Macu przebija wszystko na Linuxie i Windows
  • Odpowiedz
@Jamniki2: U mnie to samo. Przesiadka na maca z windowsa używanego całe życie. Było dużo zmieszania przez pierwsze dwa tygodnie. Teraz już kumam co i jak.. ale macos przy windowsie sprawia wrażenie takie jak android na telefonie - klikasz i jest. Nie zagłębiasz się w to jak coś działa i gdzie są pliki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z racji tego, że #!$%@?łem masę siana to już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: Żałuję kasy jaką wywaliłem na dobrego maca. W moim wypadku nie zyskałem nic w kwestii wygody i komfortu pracy poza świadomością posiadania maca a nie Windowsa.. Jest spoko, ale drugi raz bym takiego ruchu nie zrobił.
  • Odpowiedz