Wpis z mikrobloga

Trener Reprezentacji Polski chce mi wciskac kit, ze nie jest problemem, ze reprezentant polski w jednym w najpopularniejszych sportow truje swoj organizm substancjami smolistymi tylko to, ze ktos to udokumentowal XD no #!$%@? raczej, ze dobrze ze ktos to udokumentowal, bo nie mozna pozwolic by najlepsi z najlepszych reprezentujacy moj kraj oplacani z moich podatkow robili sobie taką krzywdę i jest dziesiatki godnych zaufania mlodych zawodnikow ktorzy chetnie udowodnia, ze chce im sie byc KOMPETENTNYMI sportowcami, a nie taki SZCZĘSNY który zapomniał, ze jego zycie ma pewne zobowiązania w stosunku do swojego kraju i polskich obywateli i mogac reprezentowac moj kraj noszac na piersi godło mojego kraju pracuje dla nas i nie wyobrazam sobie tolerowania takiego zachowania. Chcesz jarac szlugi i walic wódę? #!$%@? z zaszczytu jakim jest reprezentowanie mojego kraju jako jeden z najlepszych, proste.

#euro2020 #mecz #pilkanozna
ap0linary - Trener Reprezentacji Polski chce mi wciskac kit, ze nie jest problemem, z...

źródło: comment_1624530735dvgRaTQSomrOOuBlFAUCtN.jpg

Pobierz
  • 26
@Tooth: bedac w juventusie nie pracuje dla mnie, bedac w reprezentacji polski jak najbardziej pracuje dla mnie i pracuje dla ciebie i mamy prawo aby w reprezentacji byli ludzie NIESKAZITELNI potrafiacy byc sportowcami i godnie reprezentowac sportowy tryb zycia
@ap0linary: Myślę, że przeceniasz swoje kompetencje. Dla mnie Wojtek nie pracuje na pewno. Sportowcy nie są nieskazitelni, przestań się łudzić. Starają się po prostu, by pewne ich wady nie wychodziły na powierzchnie. Nie zawsze się udaje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ap0linary: Kurdebele, te papierosy to powodują taką zadyszkę wśród bramkarzy, że ja jebe. No taki Buffon, ponad 20 lat kariery, większość to top poziom, ale to pewno przez papierosy nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów. Był se tym mistrzem świata, no ale gdyby nie te fajki to byłby mistrzem wszechświata.

#!$%@? o papierosy wśród bramkarzy, odc. 2021
@Krytek: ja wiem, ze wiekszosc Polakow lubi jak sie na nich szcza bo juz dawno zapomnieli ze zasluzyli na cokolwiek innego i ze zycie nie rozni sie od zycia szczura, ale sa pewne standardy, ktorych mamy pełne prawo wymagac, jednym z takich standardów nieskazitelnosci jest reprezentowanie mojego kraju w piłce nozej wylatując z grupy jak najwieksze leszcze o ktorych znow przechlana polska kibicowska znow bedzie krzyczec ze nic sie nie stalo?
@ap0linary: a co mam ci kontrargumentować? XD chcesz bym ci zniszczył twój świat? To uważaj teraz. Piłkarze piją alkohol, przeklinają, i jedzą niezdrowo xD teraz dopiero patrz, bo to może cię zmieść. Mnóstwo sportowców pali fajki i wali takie używki, że ci się w tym pustym saganie nie mieści.
A tak btw PZPN się sam utrzymuje, jest to w sumie jedyny związek sportowy który tak ma


@JakTamCoTam: trochę tak, ale to jakby za państwowe zbudować drogę, dać komuś w użytek by ten zbierał za przejazd a potem za to naprawiał uszkodzenia. No pewnie by to działało, ale #!$%@? powiedzieć, ze ten ktoś "sam się utrzymuje" to nadużycie.

Fajnie, ze nie są na minusie, bo jeszcze tego by brakowało, ale nie