Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
We wrześniu przed nami trzy mecze - Albania, San Marino i Anglia. I przyznam, że jestem bardzo spokojny i punkty w tych meczach. Normalnie drżałbym na samą myśl o meczu z Angolami, a teraz nie martwię się o to że wyjdziemy znacznie pewniejsi siebie.

Zagraliśmy nieźle na Wembley, zagraliśmy dobrze z Hiszpanią. Taka faza eksperymentowania już za nami, a ten pomysł Sousy na grę zaczyna się powoli kształtować. Powoli może dobierać swoich żołnierzy, a nie zapchajdziury a to jest ważne w piłce - dopasowanie piłkarzy do koncepcji gry. Będzie tylko lepiej.

Na eliminacje skład: Szczęsny - Glik, Bednarek, x - Puchacz, Moder, Klich, Zieliński, x - Milik - Lewandowski.

Dla Bereszyńskiego i Jóźwiaka trzeba szukać alternatyw. Rotować nimi w zależności od potrzeb. Tak samo Milik - kiedy potrzeba, wejdzie Świderski i będzie odcinał od gry piłkarzy jak Rodri.

I tylko żeby wszyscy byli zdrowi.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@brednyk: dupa tam wpierdziel. W listopadzie mamy ich na swoim stadionie, a jak na wyjeździe nie dali rady nas pokonać to i u nas nie dadzą rady.

Dwa remisy z mocniejszymi rywalami i #!$%@? w 10 minut od Portugalii. Średnie posiadanie piłki w tych trzech meczach to 34,6%. Mamy się bać drużyny, która gra tak samo jak my?
@fxd_: Mogę wiedzieć co z Jóźwiakiem jest aż tak nie tak, że go hejtujecie? Wydawało mi się, że jako jeden z nielicznych ma wolę walki, spore pokłady siły i potrafi wepchać się między obrońców i coś tam dorzucić sensownego. Takiego Krychowiaka chyba przytłaczają wielkie turnieje i gra straszną padakę, a jest strasznie wciskany na siłę do pierwszego składu i to mnie boli na przykład
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghost__: nie miałbym wątpliwości że Jóźwiak ma grać gdyby grał na pozycji bez zadań defensywnych. Prawy napastnik, coś jak Pedro w czasach Barcelony Messi-Villa-Pedro. W meczu ze Słowacją zawalił bramkę na spółkę z Bereszynskim, ze Szwecją pierwsza bramka też na konto ich dwóch.
@fxd_: Może dla tego, że nie mamy zawodników na obronę tak to wygląda. W sumie nie mi oceniać, mam dobre myśli co do rozwoju naszej reprezentacji, zostawiam sprawy Paulowi. Ja dwoma ostatnimi meczami cieszyłem się i jednak dobrze chyba będę wspominał to wszystko