Wpis z mikrobloga

@bambambam: no, pasuje jechać ... byłem już na BSE, ale niestety w okrojonym składzie. Mam nadzieję, że tym razem będą w trójkę. btw, tydzień wcześniej grają liquidy w krk, m.in. Camo & Krooked i Danny Byrd
@chce_minusa: Nie mam na tyle kasy, żeby po całej Polsce za imprezami jeździć. Skupiam się na lokalnych wrocławskich rezydentach teraz, chociaż czasami wpadają fajni producenci tutaj. Ale na BSE trzeba będzie się wybrać, muszę sobie odbić Let It Rolla kilka lat temu w Czechach, gdzie była cała scena Lifted, gdzie grał Spor, Evol Intent, Chris Renegade, Ewun chyba, nie pamiętam, ale nie pojechałem, bo mi się kierowca rozchorował tego samego dnia,
@bambambam: a w tym roku w Czechach byłeś? Ja w końcu się nie wybrałem bo nie dostałem urlopu ... eh, a to mógł być mój festiwal życia :( Może byśmy jakoś zmontowali ekipę wykopową i pojechali w następnym roku? :D Zawsze będzie łatwiej o transport chociażby.
@chce_minusa: Na LiR nigdy nie byłem. Kiedyś mieszkałem zaraz przy czeskiej granicy, więc miałem bliżej, ale się nie udało, jak mówiłem wyżej. Jeśli w przyszłym roku będzie dobry line-up, to nie widzę problemu. A póki co to Zabrze mnie bardzo korci i jeśli się uda z kasą, to będę napewno. Nocleg to tam mały pikuś przy całonocnej imprezie.