Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #fiat #500l

Dzisiaj miałem okazję pooglądać Fiata 500L i mi się bardzo spodobał. Ma fajne, przyjemne wnętrze. Po dopasowaniu pozycji za kierownicą poszedłem do tyłu i mogłem się wygodnie rozsiąść, a miejsca było jeszcze bardzo dużo. Materiały w środku są przyjemne i wszystko wygląda ładnie i elegancko. Tylko pokrętła na tablicy rozdzielczej nie były zbyt dobrze wykonane, obramówki się ruszały, ale same pokrętła nie groziły wypadnięciem ani urwaniem, więc co najwyżej postukają na nierównościach. Boczki drzwi są zrobione tak, że z tyłu i we 3 osoby nic nie będzie ugniatać. Tylna kanapa jest zrobiona tak, że się w nią nie wpada, dla mnie duży plus, bo nie lubię takich. Do tego samochodzik jest dostępny z prostymi silnikami benzynowymi. Bagażnik spory, ale nie wiem po co tam jest ta półka rozdzielająca go na dwie części. Ani nie daje płaskiej podłogi po złożeniu kanapy, co jest tak wychwalane przez dziennikarzy, ani w sumie nic innego, do tego ma na środku otwór, służący do jej wygodnego wyciągania. Ja bym z nią właśnie to zrobił, wyciągnął i schował w garażu na stałe. Łatwo się składa tylna, dzielona kanapa. Można postawić razem z siedziskiem do pionu i mieć bagażówkę, tylko wtedy jest dosyć gruba i zabiera miejsce na bagaż, ale i tak jest tego dużo. Jak ktoś będzie kupował nowe autko, to warto się zastanowić, bo jest całkiem sensowne. Taki powiew świeżości w ofercie Fiata. ;)
  • 2
  • Odpowiedz
@anas_lex: 60tys. w promocji za to autko co stało na wystawie, z sensownym wyposażeniem. Najtańsze od niecałych 50tys., czyli cena na poziomie konkurencji. Pewnie w salonie można dostać upust.
  • Odpowiedz