Wpis z mikrobloga

Mireczki, takie pytanie - na ile wycenilibyście posiadłość szaleństwa 2 ed - wszystkie dodatki PL, stan dobry niekoszulkowane karty? Gra chyba już się skończyła (nie będzie kolejnych dodatków), grałem we wszystkie scenariusze, może mi zostało 2-3 gry w coś czego nie przeszedłem i w sumie po co ma się kurzyć. Wydałem na to z 1000zł lekko, a wiem że w tej grze wartość spekulacyjna była dość duża.

#gryplanszowe #grybezpradu
  • 7
@CKNorek: No, ale w tych dodrukach jest bieda - ja sam zbierałem wszystko długo i kupowałem preordery, bo nakłady się kończą i ceny idą w kosmos.
Edit: a, no i nie tyle chcę się wzbogacić, co zastanawiam się po prostu czy bardziej 800zł, czy bardziej 1200zł?
@Iudex: wiesz, życzę ci, żebyś wziął za taki zestawik jak najwięcej, ale czy próbowałeś jeszcze fanowskich scenariuszy? Chyba że gra wyczerpała dla ciebie potencjał.

Po prostu nie nastawiałbym się na jakiś mega zysk w stosunku do włożonej kwoty.
@CKNorek:

wiesz, życzę ci, żebyś wziął za taki zestawik jak najwięcej, ale czy próbowałeś jeszcze fanowskich scenariuszy? Chyba że gra wyczerpała dla ciebie potencjał.


Nie, ale nawet nie wiem jak w nie zagrać.

Po prostu nie nastawiałbym się na jakiś mega zysk w stosunku do włożonej kwoty.


No rozumiem, ja z kolei wychodzę z założenia że jak ograłem grę, to pewnie do niej nie wrócę, a zajmuje to mnóstwo miejsca.