Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pic rel i się wypowie? Mam kilka macbooków, będzie można ją sparować ze wszystkimi i nie będzie problemów z rozłączaniem? To działa na BT? Jak tak, to mocno skraca to baterię?
Ewentualnie dałoby się ją też sparować z Win10 i nie mieć problemów z rozłączaniem w macbookach?
I w ogóle czemu nigdzie nie jest teraz dostepna? Wycofali czy problemy z dostawami?
#apple #macbook
dopeboiYSL - Ma ktoś pic rel i się wypowie? Mam kilka macbooków, będzie można ją spar...

źródło: comment_1624446558gayrOrK6DrkD66Q0jClNSh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: hm, a ona napewno ma mozliwosc pracy z kilkoma urzadzeniami?
Ja moge polecic od siebie mx keys od logitecha, obsluga 3 urzadzen(u mnie to mb pro, win7 i android), latwe przelaczenie miedzy nimi. Czasem tylko jak mb pro odpalam nie lapie klawiatury na ekranie logowania - nie mam pojecia czemu tak jest i czego to wina, to jakies pojedyncze przypadki. Po zalogowaniu wszystko smiga.
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: ja używam i polecam. Nie wiem jak jest z przełączaniem bo używam tylko na 1 urządzeniu. Działa na BT, ładuje się z godzinę raz na 3 miesiące. Wycofali ostatnio akcesoria w tym kolorze, dlatego może być problem z dostępnością
  • Odpowiedz
@swiniakstatysta @bob9876 takie zachowanie jest prawidłowe. MacBooki nie łączą się z urządzeniami BT ze względów bezpieczeństwa, tak aby nie mogły przechwycić hasła, które wpisujecie podczas logowania. W zasadzie nie jest to nawet głupie rozwiązanie, jedynie co można zarzucić Apple, to to, że nie komunikowało wyraźnie o tego typu zabezpieczeniach. Trzeba się dowiadywać samemu na forach internetowych
  • Odpowiedz
Mam kilka macbooków


@dopeboiYSL: Zwróć uwagę na układ klawiszy. Wersje z numpadem mają klawisz option wywalony w kosmos. Efekt tego jest taki, że muszę nienaturalnie wyginać mały palec, by do niego sięgnąć. Mam MX Keys for mac z takim samym układem i będę zwracał do sklepu właśnie przez ten option (plus parę innych bolączek, jak skrzypiący shift). Zamiast napisać "ś", to notorycznie zapisuję plik, bo wpada cmd s.
(tak, wiem, że
  • Odpowiedz
@orkin2913: hmmm, tez chyba nie do konca, 2gi dzien z rzedu klawiatura bt dziala normalnie na ekranie logowania, ale komputer nie byl wylaczony a uspiony(zamknieta klapa). Do tego klawka dzialala caly wieczor z innym komputerem, wiec polaczenia bt chyba nie bylo.
  • Odpowiedz