Wpis z mikrobloga

@tatraboy: Test PCR przed wyjazdem z UK, obowiązkowy ponieważ musisz go pokazać w razie kontroli we Francji i w Niemczech, przez Niemcy tylko tranzyt najkrótszą możliwą drogą, w Polsce "musisz" zgłosić się do Sanepidu w celu ustanowienia 10 dni kwarantanny jeśli nie jesteś zaszczepiony i nie będziesz miał szczęścia i nie zatrzyma cię Straż Graniczna. Polska nie akceptuje testów wykonanych poza granicami kraju więc test po 7 dniach najwcześniej. Jadąc do
@peszmerd: bier antygenowy dzisiaj/teraz, jutro powinienes dostac, jak nie to w piatek. Ja certyfikat mialem po godzince.
Jeszcze jedna opcja to umowienie sie na antygenowy gdzies lokalnie, nie wiem gdzie mieszkasz. Ale biora po 5 dych i rezultaty tez po paru godzinach.
@Cryptonerd_io: #!$%@?, co ja napisałem. Mam wyjazd w poniedziałek i myslę jak to dobrze rozwiązać, ale jeżeli ma byc gotowy po paru godzinach to moge go zrobić w poniedziałek rano i też będzie dobrze. Rozumiem, że Ty podrozujesz z testem antygen na telefonie?
@Cryptonerd_io: to jest jakiś pomysł. Ja się obawiam że mnie gdzieś zatrzymają podczas urlopu i sprawdza w sanepidzie czy zgłaszałem przyjazd. Chyba że trzy tugodnie samochód będzie stał na parkingu ale znowu na powrót noże być przypal…
Bo ty z kimś się zabierasz tak?
@Cryptonerd_io: Nie wiem. Tak myślę że mogą stać na granicy i potem straż graniczna lub policja na bramkach na autostradzie. Jak jezdzilem to zawsze stoją za bramkami na autostradzie. Potem się boję że będę wracał i to samo może być. Bo jak dojadę na miejsce to auto na parking i nie będzie ruszane przez cały urlop raczej żeby na mieście nie było przypału… #!$%@? na max kolejny rok problem z wizytą