Wpis z mikrobloga

Wow, niezle nauka zaorała lewactwo, dzieki #neurolista ze wykopaliscie material w ktorym okazuje sie ze w najbardziej tolerancyjnych warunkach moze byc maksymalnie okolo 5% osob lgbt, teraz juz nikt nie ma zludzen ze 10 % najmlodszego pokolenia jest zmanipulowana przez aktualna mode i netflixy i ze Mentzen mial racje, mowiac ze im wiecej "teczowej" propagandy tym wiecej nieszczesliwych ludzi z bycia oklamywanym co do swojej tozsamosci i orientacji.
#bekazlewactwa #4konserwy #mentzen #konfederacja #takaprawda #lewackalogika
ziemba1 - Wow, niezle nauka zaorała lewactwo, dzieki #neurolista ze wykopaliscie mate...

źródło: comment_1624364855C0Jf2LrFDV3ECNeW7MqO46.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje, gdzie ktoś żyje niezgodnie ze swoją orientacją. Np. ... historie gejów, którzy żyli pół życia z kobietą, mieli dzieci. A ile takich, którzy się nie zorientowali do końca życia?


@milymirek: pytałem się, kto tak robi bo "woli", a nie bo musi.
Czyli sugerujesz, że ktoś po połowie życia z kobietą zorientował się, że jest gejem po obejrzeniu serialu w netflixie? To w końcu był
  • Odpowiedz
@Papinianus: Nie po serialu.
Chyba się pomyliłeś. Ja chciałem pokazać sprzeczność myślenia lewicy - że ona wyciąga przypadki geja żyjącego z kobietą wbrew swojej naturze, bo "patriarchat", a odrzucają, że to samo może występować w drugą stronę - bo aktualnie jest promocja, afirmacja homo.
  • Odpowiedz
Chyba się pomyliłeś. Ja chciałem pokazać sprzeczność myślenia lewicy - że ona wyciąga przypadki geja żyjącego z kobietą wbrew swojej naturze, bo "patriarchat", a odrzucają, że to samo może występować w drugą stronę - bo aktualnie jest promocja, afirmacja homo.


@milymirek: No to znajdź mi przykład heteroseksualisty, który męczyłby się w związku z drugim facetem tylko przez "aktualną afirmację" xD przecież to jest jakiś absurd. Pomijając, że nie ma żadnej
  • Odpowiedz
@Papinianus: Nie wiem jaka jest skala wyrzuceń, ale zobacz:
Jest starsze pokolenie, które żyje po swojemu. Wyskakuje afirmacja LGBT i dosłownie BUNTUJE SIĘ DZIECI przeciw swoim rodzicom i dziadkom.
Wtedy lewica odtrąbią wielki sukces ich myśli - tak, społeczeństwo jest homofobiczne... bo starsi tak reagują.
Czemu młodzi nie mogą być normalnie delikatniejsi w tych sprawach? Aha, bo wmawia się młodym, że albo afirmujesz, albo jesteś zbrodniarzem i trzeba z tobą (rodzicem, dziadkiem) walczyć.

No to znajdź mi przykład heteroseksualisty, który męczyłby się w związku z drugim facetem tylko przez "aktualną afirmację" xD przecież to jest
  • Odpowiedz
Wyskakuje afirmacja LGBT i dosłownie BUNTUJE SIĘ DZIECI przeciw swoim rodzicom i dziadkom.


@milymirek: W jaki sposób buntuje się dzieci przeciw rodzicom i dziadkom?

Czemu młodzi nie mogą być normalnie delikatniejsi w tych sprawach? Aha, bo wmawia się młodym, że albo afirmujesz, albo jesteś zbrodniarzem i trzeba z tobą (rodzicem, dziadkiem) walczyć.


Nic takiego nie ma miejsca, to jest jakaś bzdura.
  • Odpowiedz
W jaki sposób buntuje się dzieci przeciw rodzicom i dziadkom?


@Papinianus: "wmawia się młodym, że albo afirmujesz, albo jesteś zbrodniarzem i trzeba z tobą (rodzicem, dziadkiem) walczyć."

Nic takiego nie ma miejsca, to jest jakaś bzdura.


@Papinianus: Oczywiście że się zdarza.
  • Odpowiedz
@Papinianus: Tu mnie zagiąłeś, bo nie podam konkretnego przykładu.
Są opisywane przypadki, gdzie z rodzicami/dziadkami nie mogą gadać, bo atakowali ich, bo się nasłuchali że "trzeba przekonywać" zamiast zrozumieć, że starych drzew się nie przesadza.
  • Odpowiedz
@milymirek: gdzie są te przypadki? Gdzie się nasłuchali, że mają atakować rodziców? Skoro się nasłuchali, to chyba można znaleźć konkretny przykład kto tak powiedział.
To są jakieś urojenia.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Oczywiście że ma rację. Honoseksualistów jest zapewne około 2-3 % i to się nie zmienia na przestrzeni lat a przynajmniej nie zmienia się znacząco. A tu z dupy 15% co jest absurdalną liczbą. I to też tylko pokazuje że lgbt to nie ma za wiele wspólnego z orientacją bo większość tych ludzi to przebierańcy o czym sam Korwin mówił. I to też pokazuje że zwykli homoseksualiści to nawet się
  • Odpowiedz