Wpis z mikrobloga

Cześć,
Mam mega rozkmine która mnie męczy no i nie potrafię sobie tego zobrazować. Powiedzmy, że chciałbym mieć taką fryzurę jak 6ix9ine. Czyli samuraj ale nie standardowa Polska cebula. Jak widzimy na tym zdjęciu ma wygolone boki. Co w sytuacji gdybym w takim momencie chciał zapuścić włosy na całej głowie? Rozumiem, że muszę zaczynać od zera? No bo krótkie boki nie są w stanie dogonić kilkudziesięcio-centymetrowej góry.

I czy ma znaczenie w którym momencie zapuszczamy boki do długiej góry? Chodzi mi o końcowy efekt. Czyli mamy górę
A: 15 cm
B: 20 cm
C 30 cm

i każdy z panów a,b,c zaczyna zapuszczać boki i tył. Włosy rosną wszędzie w takim samym tempie. Rozumiem, że końcowy efekt u każdego z panów jeśli chodzi o dysproporcję góry z bokami będzie inny?

#fryzura #modameska #wlosy
#lysienie
Jurixx - Cześć,
Mam mega rozkmine która mnie męczy no i nie potrafię sobie tego zobr...

źródło: comment_1624351582QOsPJxWrl3G0p0WZbK9B6M.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co w sytuacji gdybym w takim momencie chciał zapuścić włosy na całej głowie? Rozumiem, że muszę zaczynać od zera? No bo krótkie boki nie są w stanie dogonić kilkudziesięcio-centymetrowej góry.


@Jurixx: Możesz po prostu zapuszczać górę ale przycinać regularnie boki. Pamiętaj, że włosy rosną tak z 15cm rocznie.
  • Odpowiedz
@pannakota: No tak ale rozkmina polega na tym, że ciekawe co by się stało gdybym w momencie mocnego samuraja chciał zapsuzczac boki i tyl. A przeciez nie dogonie juz gory. Rozumiem ze trzeba to sciac na rowno?
  • Odpowiedz
@Jurixx: No najwygodniej ściąć na równo i czekać ale to zapuszczanie włosów zajmuje serio sporo czasu i obawiam się, że skoro masz takie rozkminy to za pół roku włosy cię zaczną mocno wkur*iać i je zetniesz :P
  • Odpowiedz
Nieeee,
Też górę mam już dosyć długą ale cieniowanie boki. No i jest mocna dysproporcja. A w pewnym momencie sa krótkie a one maja byc jakby czescia dlugich wlosow i teraz #!$%@? wie. Musze isc do fryzjera sie zapytac
  • Odpowiedz