Wpis z mikrobloga

@Krzyshake: Bo ja wiem? Borek na pewno jest lvl wyżej niż Szpakowski który zanudza jakimiś statystykami z 1974 roku zamiast komentować to co się dzieje na boisku, ale IMHO w duecie lepiej komentował z Hajto na Euro 2016. Z komentatorów to nabardziej profesjonalny jest chyba Smokowski
  • Odpowiedz
@Krzyshake: ale jaka merytoryka? Gada trochę za dużo i w większości powtarzające się banały, w dodatku ze specyficznym dla siebie patosem - pół biedy jak się pilnuje i nie popada w dłuższe monologi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj nawet spoko się tego słucha, ale to robota Kazia Węgrzyna, który mega daje radę mając okazję komentować coś bardziej porywającego od Ekstraklasy. Czuć u niego pasję, lekkie podekscytowanie i
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Mi tam Hajto nie przeszkadzał na Euro 2016, jego teksty o truskawce na torcie itp. były dość memiczne i popularne w necie, poza tym mocno przyczyniły się do legendy o #!$%@? starszej pani na pasach i przemycie fajek xD

Nie wiem, może 5 lat temu byłem mniej dojrzały ale po stokroć wolałem słuchać Hajto niż grzyba Szpakowskiego albo Szaranowicza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Krzyshake: jeśli zna się komentatorów tylko z tvp i otwartego Polsatu to tak ;) ale na canal+ jest wielu świetnych komentatorów, imo lepszych od Borka, choćby wymieniony juz duet Twarowski Nahorny
  • Odpowiedz