Wpis z mikrobloga

Gruby oczywiście #!$%@? krzyczy do Pawła Chomiczur, Chomiczur ale pamiętam jak go piekło gdy uroił sobie, że Pawła w komentarzach obrażali niby widzowie bo wyglądał na zamulonego w Chinach, cała hipokryzja Marcinka z pamiętnego alkostrimu, że obrażajooooooom mu znajomych podczas gdy sam to robi na pierwszym miejscu - oczywiście Paweł vlog wcześniej wyjaśniał, że jego laska tak na niego raz powiedziała a Marcinek podłapał

nie chciałbym takiego kolegę mieć jak Marcinek, oczywiście w szkole takie typy bywały, typowy zazdrośnik, wszystko musi mieć nowsze, lepsze, jako pierwszy albo przeżyć nie może, że ktoś ma coś lepszego niż on sam, ile to już takich przykładów było, tutaj niby fajny kolega a przy pierwszej lepszej okazji ciśnie szyderę

do kobiet stosunku nie zmienił, krzyczy na kobietę która zajada się marchewką, że to "sekcja #!$%@? marchewki" a już pewnie w kroku mu #!$%@? płonął wiadomo na samą myśl jak kobieta coś #!$%@? to musi to być pała, na kolejnym ujęciu kobieta chce się wysikać ale Marcinek kameruje więc trzeba zejść z widoku kamery

Dżery #!$%@? wódka pod fotelem pasażera, kolejne ujęcie postój na jakiejś wiosce i Dżery z reklamówką wódy która maca Marcinek, oczywiście Marcinek skorzystał z okazji i kupił rożka o smaku mango - ciekawostka

na koniec potężna przebitka szorowania zębów w #!$%@? lusterku

#mocnyvlog
astri - Gruby oczywiście #!$%@? krzyczy do Pawła Chomiczur, Chomiczur ale pamiętam ja...

źródło: comment_1624305689HdMgFZU9iq91tCArmVOyNO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@astri: nie mył zębów tylko się golił, co najlepsze one blade który mu poleciłem dawno temu, pewnie pisał do phlipsa o reklamke i go opluli ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec siedzi cicho
  • Odpowiedz
@astri: Mimo tego, że ulaniec jest najgorszą mendą, jego żenujące zachowanie to wypadkowa jego kompleksów i skazuje na nie innych ludzi, to jednak go zabierają na wyprawy. Nawet mimo ostatniej afery w Narolu.
Przewidywania ekspertów, że grubasa wyrugają z imprez się nie sprawdziły. Ktos ma gotową odpowiedź czemu tak jest? Czemu ludzie wciąż chcą przebywać w towarzystwie tego #!$%@?? Być nagrywani, narażeni na idiotyczne teksty, wpychanie kamery prawie do mord
  • Odpowiedz
@trenosaurus: ja wlasnie podziwiam tych jego kompanów, że go zabierają... Widać, że każdy tam ma jakieś pojęcie o tym co robi, żyje tym offroadem, lubi ten klimat. Nawet Chomiczur #!$%@? jak rosyjska łopata potrafi z sensem coś mówić a ulaniec tylko czeka aż zrobią postój i będzie mógł dalej ciągnąć alkożenade.

#!$%@? jakby mi ktoś ciągle chodził i czereśniaczył #!$%@? to bym po jednym dniu nie wytrzymał a tak ulaniec
  • Odpowiedz
@trenosaurus: jakiś wspólny biznes z kimś z ekipy. Nie wezmą go na wyjazd to relacje się pogorszą, a to wiadomo jak wpływa na biznes. No i fakt, że mogą kręcić z niego bekę (ciekawe ile wycina różnych fragmentów gdzie cisną z niego xd)
  • Odpowiedz