Wpis z mikrobloga

dobrze zorganizowanej xD


@Adry420: nie no #!$%@? było, dlatego własnie teraz wszyscy się cieszą tym meczem. #!$%@? to był mecz w polskim wykonaniu, trzeba przyznać. Hiszpanie nie powinni wyjść z własnej połowy i powinni mieć zero strzałów, a tak to #!$%@? zorganizowana obrona, co to ma być panie
  • Odpowiedz
@Chehu: #!$%@? nie hejtuje tej drużyny i cieszę się z tego wyniku ale walenie konia do "dobrze zorganizowanej" obrony to przesada. Dużo szczęścia i tyle
  • Odpowiedz
ale walenie konia do "dobrze zorganizowanej" obrony to przesada. Dużo szczęścia i tyle


@Adry420: szczęście też trzeba umiec wykorzystać. #!$%@?, trzeba docenić. Organizacja gry była top. Były błędy ale #!$%@?, przecież to zupełnie coś innego niż za Brzęczka i nie chodzi mi o wynik, bo mógłby nawet taki sam wykręcić murując bramkę pewnie. Ten mecz po prostu był zajebiście emocjonujący i wykorzystali pokłady farta jakie mieli.
  • Odpowiedz
@Chehu: #!$%@? mega fajnie, podoba mi się to. Jakby z takim nastawieniem wyszli na Słowację to pykneliby ich bez problemu. Mam nadzieję że im skrzydła nie opadną i w środę tez wyjdą naładowani tym co wczoraj
  • Odpowiedz
@Chehu: zieliński faulowany w polu karnym. No to nie wiem kto ma szczęście. Jakby był karny po faulu na nim to by było 2:1, a jakby morata dobił to by było 2:2, więc można powiedzieć że szczęście się wyrównało.
  • Odpowiedz