Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie, że są ludzie którzy nie reprezentują sobą kompletnie nic, a mają bardzo wysokie mniemanie o sobie i patrzą na innych z góry, do tego potrafią być roszczeniowi, chamscy i zachowywać sie jakby byli najmądrzejsi.
Ja czuję, że tak samo jak oni nie reprezentuję sobą oczywiście niczego, ale mam tego świadomość i jestem tym stłamszonym, pozbawionym energii, cichym, znerwicowanym anonem. Chciałabym mieć taką pewność siebie jak oni. Takie prymitywne śmiecie ludzkie jak oni mają w życiu lepiej. Obawiam sie jednak, że jest to uwarunkowane genami i wychowaniem, na co oczywiście nie miałem wpływu.
#przegryw
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Overthefear:
Z tą wyższością to ja mam kmine ostatnio właśnie. Znam dużo ciekawostek i wiadomości i często po prostu się tym dzielę. I tak kminie czy ludzie często nie mówią w sogie, że o pan mądrala a na tej płaszczyźnie to on leży i kwiczy to pewnie i tu nie ma racji
@PanMuchomorek: Nie to mam na myśli. Nie piszę o ludziach, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia ani o ludziach, których mają powody aby czuć się w jakiejś kwestii lepszymi. Piszę o takich typowych sebkach czy karynach co mają pusto w głowach i gówno sobą reprezentują, ale mają się za nadludzi i często pokazują pogardę wobec innych.. Nie mają nic mądrego do powiedzenia, ale krzyczą najgłośniej. Oni nie mają żadnej autorefleksji, bo