Wpis z mikrobloga

Zawsze sprzedaję odpowiednio wcześniej na CL i lecę kupić nowy (w czasie "przejściowym" mam moją starą Nokię) Wtedy dokładam zazwyczaj połowę ceny i mam nówkę. A IPhona zawsze sprzedasz.
  • Odpowiedz
@dzordzyk: Ja się nigdy nie przesiądę z Verizon Unleashed. W 2011 mieli specjalny trail w Miami i SoCal. Wtedy byłam mądra i zawsze grzecznie przedłużam. $50 za wszystko Unlimited + 10GB Teraz to kosztuje chyba $70. Tak to właśnie jest jak się cały czas poluje na okazje :) Męczyć, dzwonić wciskać że się ma lepiej u konkurencji i zostawić jakiś numer prepaid od konkurencji. Dla mnie zadziałało cuda. Poza tym dostałam
  • Odpowiedz
@Pierdyliard: Miałaś farta :) Ale problem jest taki, że ja nie chcę CDMA. Taki pakiet jaki Ty masz na pewno nie kosztuje $70. Za dwie linie płacisz $160 i masz 4GB shared ;) (unlimited text + talk), także jedna linia będzie 80-90 z limitem 2GB - śmieszne. Taki trail jaki Ty złapałaś - często takie urządzają? Bo ja w ostatnim czasie nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@dzordzyk: Teraz to jest prepaid, ale jak ja brałam to tak się nazywał i nazywa mój kontakt. Ogólnie napradę fajnie to pomyka. Verizon chyba jest najszybszy, ale nie dam sobie za to głowy umyć ;)
  • Odpowiedz