Wpis z mikrobloga

@ntdc: No i fajnie, jak jest zimno to można się ubrać i jest ciepło, w drugą stronę to nie działa. Przy takiej zimie można iść na spacer np, tak jak teraz nie można.
Najlepsza pora roku to dla mnie wiosna i tyle.. potem zima, lato i na końcu jesień.
  • Odpowiedz
@ntdc: @Fenszi: @r5678: Rzeczywiście super pogoda, do teraz mam flashbacki z zimy tego roku jak dosłownie zaczął boleć mnie nos od mrozu -20 stopni Celsjusza. I nie, nie wystarczyło zakryć czymś twarzy, bo od razu parowały mi okulary (ʘʘ) w lato człowiek chce wyjść to idzie lekko ubrany, nic go nie ciśnie, nic nie uwiera i jest git. Ciężko też nie wspomnieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ntdc: Wykop to taka dwubiegunowka. Tu istnieje albo pizgawica -60 stopni C, śniegu więcej niż na Alasce, albo ukrop rodem z pustyni Gobi.
  • Odpowiedz
  • 5
@SayNoToPrzegryw co wy z tymi grubasami xD ważę 70 kg a przy +25 pocę się jak świnia. Jak byłem mały miałem nawet badania robione. Taka skóra i #!$%@? geny a nie bycie grubasem. Plus 20 idealna temperaturka elo
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Zima jest tylko spoko jak się jest na jednym z 5 spacerów w lesie zimą lub na wyjeździe na narty tak to kompletnie nie potrzebna :D
@mirkewolnystrzelec: Otooto brak słońca, ciągle zimno w dłonie, ogromne rachunki za ogrzewanie, odśnieżanie auta. W lato czy wiosne jest wybór marnujesz życie przed kompem albo ruszasz dupę, zimą tego wyboru nie ma :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ntdc: to jeszcze super, realia sa takie ze buty porozklejane od soli brązowa maź jakby sraka leżącą na ziemi... Polska zima ()
  • Odpowiedz
@ntdc: uwielbiam to czarno-białe myślenie, jak komuś nie pasują upały 30+, to alternatywą jest tylko pizgający mróz, nie ma nic pomiędzy xD
  • Odpowiedz