Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, co polecacie do czyszczenia wnętrza samochodu (plastiki) i impregnacji? Jeżeli to ma znaczenie chodzi o Superba 2.
Zmieniłem auto i chciałem zrobić pranie tapicerki, czyszczenie i renowację skór, mycie i zabezpieczenie kokpitu i reszty plastików. Kupiłem sensowne preparaty do skór, alcantary (Colourlock), a nawet odkurzacz piorący, więc jak już jadę na grubo, to nie chciałem kupić pierwszego-lepszego psikacza do kokpitu.
Jak coś, to jestem zielony w auta.
#detailing #cardetailing #autodetailing
  • 5
@UpszejmyAndrzej: Adbl Interior wow lub PB Natural Look jeśli plastik jest zmęczony i trzeba go mocniej przyciemnić, wyrównać jego kolor(kosztem ewentualnego świecenia w słońcu). Funky Witch Madrmoiselle/Gentleman jeśli nie chcesz mocno przyciemniać i wolisz mat. Ewentualnie SG Interior Dressing Matt.
@jason_bourne
Nie znam żadnych cleanerów, więc kupię ADBL Interior Cleaner. Czy te preparaty, które wymieniłeś, mogę stosować do jasnych plastików?

@klotz
Preferuję mat, plastiki nie są bardzo zmęczone, tylko naszły mnie teraz wątpliwości, bo piszesz o ,, przyciemnianiu'' a ja mam jasne plastiki. Mogę użyć do nich np. Funky Witch?
@UpszejmyAndrzej: każdy Dressing mniej lub bardziej przyciemnia plastiki. Jedyny nieprzyciemniający który znam to Gtechniq C6. Tylko zabezpiecza i pewnie nim bym smarował jasne deski.

jeszcze widziałem że manufaktura wosku interior finish hd ładnie siada na jasnych