Wpis z mikrobloga

"Bez Marlenki jesteś nikim", "Każdy o tobie zapomniał, jedynie na wykopie masz ostatnich fanów" xDDD wy przegrywy nawet mi nie jest was żal xD co więcej wam powiem jestem biedny, głodny i chłodny a planuje sobie wakacje za 4.5k zł nie zarabiając na streamach i nie upadalajac się hahaha i co wychodki? A wy? Gdzie w tym roku wakacje phub czy youp? Oczywiście z tranzytem na wychodkowe patotagi, żeby wrzucić zdjęcie strapona i zaspokoić swój kryptogejizm xDD beka z was, a tu tymczasem 500k w niecałe 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°) p.s którzy tam mówią, że rodziny nie mam itp. spokojnie w PL też będę na dwa dni wrzucę wam tu fotkę heheuehuehe
#rafatus #patostreamy #wygryw
Pobierz Rafatus69 - "Bez Marlenki jesteś nikim", "Każdy o tobie zapomniał, jedynie na wykopie...
źródło: comment_1623945890W2WsGWRB722UAGTJFEXUS1.jpg
  • 25
Proste jak #!$%@?, tam odbiorcy (wniosek po komentarzach) nie wiedzą ze twoja przemiana jest bajką xD spoko tez z czasem do tego dojdą.
Chwalisz sie wakacjami za 4,5k ? To zajebiscie ze robisz tam rok i jedyne na co cie stac to na wakacje za 4,5k, SAMOTNE xD leć i baw sie dobrze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@#!$%@?: Samotnie? XD hahah i wręcz uwielbiam u pato-odbiorców na Pato tagach tego forum, patologiczną dysmózgie, zaprzeczanie rzeczywistości i kreowanie jej na własny sposób, myślenie, że moje życie towarzyskie to Marlenka, Ada, Agnes i #!$%@? wie kto tam jeszcze xD nie afiszuje się zbytnio bo tak jak wcześniej napisałem takie stuleje, jak ty lubią wypominać przeszłość człowieka, który się zmienił na lepsze i ciągle grzebać go z gównem, bo ich jedyna podróż
@Rafatus69 znów mitomania się włączyła i staranie się upodlenia drugiego człowieka by pokazać jakim to jesteś Panem. Rozumiemy, że Hans dał Ci premie za zerwany odbyt, nie musisz się tym chwalić. Pojedz na te wakacje, zresetuj resztki mózgu i może zastanów się nad tym za co my cię tak właściwie ciśniemy, może wtedy wyciągniesz jakieś wnioski.
@Gyon: Tak, tak 30 letnia psychofanka, która mówi mi, że jej grozę i idzie na tą policję i dojść nie może xD może to dlatego, że sama tworzy fake konta i fabrykuje groźby, które rzekomo ja piszę. Mialaś iść na policję i co z tobą? Skąd to zwątpienie?
@Gyon: Ale to po co mi to wysyłasz? Skoro twierdzisz, że to ja to idź z tym na policję, ja się nie posługuje nickiem amigoskoszalin na discordzie od tamtej pory jak już nie mogłem wytrzymać szpiegowania tego waszego pierwszego atencyjnego discorda xDD w sumie śmieszne by to było Gyon na komendzie: "panie władzo a ten analczyk ten co bil Marlenke i miał strapona to mi grozi -grozi pani? -tak grozi -aha
@kuterinoga: o następny "rozkminiacz strategii wszechczasów" xD co wy macie garach, to ja nie wiem, ale pisząc z wami przynajmniej robie ruch dla Michała i lepsze cpu na stronce przynajmniej chłop zarobi xD