Wpis z mikrobloga

@Kazadum: tyle się dobrego nasłuchałem, ale takie tytuły zostawiam jednak na brzydką pogodę. ^_^ jestem świnią na redukcji i próbuję wykorzystywać takie okazje do ruchu x)
  • Odpowiedz
@Colos: Też się dużo dobrego nasłuchałem, ale zawsze mam takie myśli "a co jeżeli mi się nie podoba i już po 3 godzinach kompletnie odechce mi się grać i będę musiał siedzieć kolejne 5 bez motywacji żeby nie #!$%@?ć reszcie rozgrywki"
  • Odpowiedz
@Colos: @lizakoo: no coz, trzeba sie przekonac i zagrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie umowic sie z kims na rozgrywke nie wiem.. do 3 pkt zamiast do 10, ale nie wiem czy takie demo odda emocje ktore towarzysza. Bo to w zasadzie nawet armi nie zbudujesz inie zdarzysz sie pobic.

Ewentualnie mozecie zagrac na 3 osoby (beznadjzeiny tryb, ale super do nauki) bo tutaj
  • Odpowiedz
@Colos: @lizakoo: jakie 12h? my graliśmy maksymalnie 4-5h (nie licząc oczywiście pierwszej gry). Chociaż patrząc teraz na nią, ocena trudności jest bardzo przesadzona, każdy coin, czy którakolwiek gra wojenna nie licząc prostych zjada ją trudnością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Colos: testujemy teraz wersję z "zapisem gry". Porobiliśmy foty planszy i liczymy na to, że przy następnej grze rozłożymy wszystko i polecimy dalej
  • Odpowiedz