Wpis z mikrobloga

Co dodaję najwięcej energii? Jak wracam do domu po ciężkim dniu chciałbym mieć chociaż siłę na granie w komputer, bo czasami nawet tego brakuje. Najlepiej, żeby to coś było tanie, w drugim rzędzie zdrowe, w trzecim smaczne. Dodam, że nie lubię smaku energetyków i kawy
#przegryw #pytanie #energetyki
  • 13
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: eh, wątpię, że chodzi o krótki sen, zwykle 6 godzin do 7, nigdy poniżej 5:30. Nie lubię narkotyków, zawsze zazdrościłem ćpunom, że mogą doświadczyć jak umierają i się ponownie rodzą i są połączeni z wszechświatem, nie mam psychiki do takich rzeczy, poza tym to chyba nie rozwiązałoby mojego problemu, bo może byłbym pobudzony, ale w taki sposób, że wręcz niekontrolowany.
  • Odpowiedz
@susyko: to może brak ruchu? próbowałeś pobiegać po wstaniu, popizgać żelazo przed snem? generalnie jedzenie raczej nic nie daje. Próbowałem różnych rzeczy i nie miałem energii wcale. Najwięcej miałem przy dobrym śnie i codziennej dawce ruchu, ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: dzisiaj akurat karta tramwajowa mi się skończyła, więc bacznie obserwowałem czy nie ma żadnego kanara, no i był, więc wysiadłem wtedy kiedy on wsiadał, co zmusiło mnie do wracania spacerem 30 minut. Może codziennie nie mam ruchu, ale kilka razy w tygodniu wyjdę do parku podciągnąć się na drążku lub zrobić #!$%@? długi spacer.
  • Odpowiedz
@susyko: to zrób sobie korzystając z pogody tydzień gdy wstajesz pół h wcześniej i idziesz pobiegać albo ostro pojeździć na rowerze, daj sobie w kość ale nie przesadzaj żebyś potem resztę dnia nie zdychał, i daj znać czy coś daje, mi pomagało
  • Odpowiedz
@4Aem: Dokładnie, ja codziennie pije yerbe i śpię pod 2h dziennie od jakiś 2 miesięcy z wyjątkiem weekendy wtedy normalnie 7h. Gdy piłem kawę i energole to prędzej czy później mnie łamało a po yerbie oczy jak 5zl i można pracować
  • Odpowiedz