Wpis z mikrobloga

Przypominam, że PiS z lewicą przegłosowali Fundusz Zadłużenia Polski który to spowoduje to, że długi narobione przez starych ramoli będę spłacał ja i moje dzieci.


@qluch: bardzo dobra zasłona dymna od ideologii konfiarskiej i wyborach RPO
  • Odpowiedz
Fundusz Zadłużenia Polski który to spowoduje to, że długi narobione przez starych ramoli będę spłacał ja i moje dzieci.


@qluch: przecież Pan janusz mówił,że Unia upadnie w kilka lat, a w miejscu państw zachodnich powstana kalifaty. Czysty zysk, dostaniemy kasę a potem wierzyciel umrze.
  • Odpowiedz
Przypominam, że PiS z lewicą przegłosowali Fundusz Zadłużenia Polski


@qluch: zagłosowali za przekazaniem UE kolejnych kompetencji. Jak dla mnie plus, UE jest 1000x lepsza od tego państwa, w którym żyjemy
  • Odpowiedz
Fundusz Zadłużenia Polski


@qluch: ciekawe jak Polsce udałoby się zdobyć tak tanie finansowanie jak z funduszu odbudowy. Ja bardzo chcę wierzyć, że ludzie powtarzający o "funduszu zadłużenia" sobie wszystko wyliczyli, włącznie z dynamiką rozwoju PKB i poziomem zatrudnienia w różnych scenariuszach, a nie po prostu papugują chwytliwe hasełko któregoś z ojkofobicznych autorytetów.
  • Odpowiedz
prostu papugują chwytliwe hasełko któregoś z ojkofobicznych autorytetów


@Fren: sam je ukułem, także tego, ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do funduszu zadłużenia, to wiadome jest, że jeżeli te pieniądze nie pójdą na inwestycje tylko na konsumpcję i pobudzanie konsumpcji, to, będzie to taka sama pożyczka jak provident czy inna lichwa.
  • Odpowiedz
sam je ukułem, także tego, ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qluch: jeśli tak było to gratulacje. Widuje je po prostu powtarzane jaki spin na każdym kroku

będzie to taka sama pożyczka
  • Odpowiedz