Wpis z mikrobloga

#polska #sport

Za każdym #!$%@? razem jak się zaczynają te piłkarskie mistrzostwa Europy, Świata czy gdzie tam jeszcze grają reprezentację narodowe przypomina mi się mój kuzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W w tej #!$%@? polszy ciągle celebruje się kopanie piłeczki, największa kasa ze wszystkich rodzajów sportów zespołowych lub nie, pieniądze pompowane i na bank defraudowane przez osoby z tym związane. I za każdym #!$%@? razem ośmieszanie się na polu międzynarodowym. A inne sporty? A pies #!$%@?ł, siatkarze dostaną gratulacje jak wygrają turniej, Małysza już nie ma więc skoki narciarskie już nie są takie jak były, tenisiści zawiedli nie ma co na nich liczyć. Jak już ktoś serio okaże się mistrzem w swojej dziedzinie to tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, ludzie pochwala dwa tygodnie, Duda da medal i wracamy płacić na piłkarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mój kuzyn od dziecka ćwiczył wioślarstwo. To jest coś takiego że wioslujesz jak ktoś nie wie. No i był w tym dobry w cholerę, ciężkie treningi, diety, poświęcenie, wygrane parę turniejów ogólnopolskich i czo? I pieniądze tak małe że bardziej opłacała mu się robota przy produkcji klepek #!$%@? do mebli na produkcji w czterobrygadzie niż ten sport. Sponsorów nie było bo kto robi pieniądze na machaniu wiosełkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) I teraz weź się człowieku poświęć karierze sportowej jak maksymalnie co dostaniesz to pochwałę za tytuł mistrza, kawałek pozłacanego metalu od Dudy i brak hajsu na podstawowe potrzeby życiowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wiem że piłka przynosi największe pieniądze i tam jest biznes ogromny, ale ten kraj ma zupełnie w #!$%@? inne dyscypliny i nie zmienisz mojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz