Wpis z mikrobloga

@knysha: Wyglądają trochę jak niewyjściowo, jak "wystrojone bożeny" chyba w głównej mierze za sprawą tej stylistki i mua. Bo przecież są ładne i niczego żadnej z nich nie brakuje.
  • Odpowiedz
@nekti: umiejętności aktorskich im trochę brakuje, to fakt - a o gustach nie będę dyskutował, bo o nich się nie mówi :)

@ycnamocaba: tutaj kwestia stylistki, ja za dużo, jako DOP nie miałem do powiedzenia

Dziękuję za krytykę i komentarze :)
  • Odpowiedz
@knysha: niezły montaż ale trochę przydługie, statyczne ujęcia średnie, napisy końcowe za wolno - chyba że grupą docelową są emeryci ;p

ale żeby nie było że się czepiam - ogólnie fajne ;)
  • Odpowiedz
@knysha: Z maxmodels może by się udało wyhaczyć jakieś fajne, które nie zostawiłyby po sobie dziury w budżecie ;) Moim zdaniem do chodzenia na szpilkach nie ma co się czepiać, ale faktycznie miny miały jakby robiły to za karę - może to kwestia atmosfery na backstage czy coś, nie wiem :)

Filmik całkiem spoko, choć mogłoby to wszystko nieco szybciej się dziać, bo miałem ochotę przewijać (czego nie robiłem żeby
  • Odpowiedz
@revolta: dużo statycznych, bo nie miałem zbytnio materiałów do oznaczenia markerów, aby zrobić tracking do scen z interfejsem; dziękuję :)

@szoorstki: no właśnie z maxmodels była ogromna większość - atmosfera na backstage'u była bardzo wesoła, uwierz mi - czasami trudno było nam ogarnąć tą gromadę 30 osób :DDD

Dzięki :)
  • Odpowiedz