Wpis z mikrobloga

@Prezes: może dla prostego umysłu to ciezkie do ogarnięcia, ale jak vos kupisz taniej za granicą niż troszkę drożeje w Polsce, to tak całościowo wcale nie wyjdzie taniej, bo podatki pójdą za granicę, a nie do ciebie.


@pat1ryk: XD przecież spółki górnicze są nierentowne, gówno mamy z tych podatków płaconych przez górników jak musimy jeszcze te "firmy" dotować z budżetu, z naszych podatków. Pewnie dla górniczego umysłu to nie do
@pat1ryk

może dla prostego umysłu to ciezkie do ogarnięcia, ale jak vos kupisz taniej za granicą niż troszkę drożeje w Polsce, to tak całościowo wcale nie wyjdzie taniej, bo podatki pójdą za granicę, a nie do ciebie.


Swoją drogą, jak według górników takie mądre rozwiązanie (zasilanie normalnych firm pieniędzmi z budżetu), to może wszystkie gałęzie gospodarki zaczniemy dotować? Czy tylko te podziemne robole są godne pieniędzy z naszych podatków?
@sprawek z jego mamełe chodziłem do równoległej klasy. W jej klasie same takie wielkie typiary - w sensie dobrze rozwinięte były. Grażynka , jak większość w tej klasie nad wyraz wysoka jak na swój wiek .. W sumie klasa taka usportowiona. Kolesie w tej klasie też takie byczki. Jeden potem zachorował psychicznie i to dość tak poważna schiza. Chodził po mieście i gadał sam ze sobą. No były czasy ...
@zalogowany_jako: pytam ciebie bo zdaje sie, że masz inside info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twoi koledzy chyba maja inne zdanie. Łatwiej zdaje sie jest terroryzować społeczeństwo niż pracodawcę czy firmę działająca na wolnym rynku. Skonczylo by się zwolnieniami i tyle by było z wojowania ¯\_(ツ)_/¯
@pat1ryk ja już się przyzwyczaiłem , że takie #!$%@? z centralnej Polski , które najgłębiej pod ziemią były w swojej piwnicy , mają jak zwykle opinie jednoznaczna i potwierdzona u źródeł , że górnik nic nie robi a kasę bierze. I nie przekonasz go.
W ramach wycieczek na Śląsk obowiązkowo bym ich prowadził na lokalne cmentarze a przewodnik prowadząc między rzędami grobów opowiadał by
- wypadek
- pylica
- rak w wieku