Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pani_M: Gówno.
Ogólnie to tzw. zegarek modowy, czyli firma, która go produkuje zarabia na sprzedaży ciuchów i majtek (stąd inaczej takie zegarki to majtkowce). Nie ma nic wspólnego z branżą zegarkową, a handluje zegarkami. Jak? Ano, bierze najtańsze (and i mean it) Gówno od Chińczyków i nakleja własne logo. Jakościowo to śmieć, ale mają cenę #!$%@?ą w kosmos, no bo przecież Tommy Hilfiger. Tak samo sprawa wygląda przy MVMT, DW, wszystkich
Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi :)

A czy może polecacie jakieś modele wspomnianych marek (+ np. jeszcze Zeppelina, bo powiedzmy, że budżet byłby do okolic 1200 zł), które miałyby tego typu ciekawe rozwiązania albo generalnie są godne uwagi? Bo oczywiście w pełni przyjmuję argumentację, że jakość wykonania tego modelu Hilfigera, który zalinkowałam jest najprawdopodobniej stosunkowo kiepska, jednak funkcjonalność związana z wyświetlaniem dnia tygodnia i miesiąca wydaje mi się całkiem praktyczna, no i
@katuluu: Słusznie, powinnam od razu zaznaczyć, że poszukuję eleganckiego zegarka do garnituru, przy czym zależałoby mi na czarnym pasku i wydaje mi się, że białej tarczy (jako chyba najlepiej pasującej do białej koszuli (?)).
@Pani_M:
Podam Ci linki z timetrend bo to zaufana stronka, zawsze możesz poszukać gdzieś taniej. Wrzucę same Casio, bo je uwielbiam. XD
Casio MTS-100L-1AVEF - 269 zł - bardzo spoko, smukły, też na skórzanym pasku. Szafirowe szkło, niby tylko 5 bar wodoszczelności ale powinno styknąć. No i taniutki.
Casio Edifice EFR-S108D -1AVUEF - 580 zł - (moim zdaniem) dużo ciekawszy design ze względu na kształt - googlnij sobie casioak to zrozumiesz
@Pani_M: jeżeli chodzi o Edifice o którym mówi @WhiteRower to jeżeli chodzi o zegarek do 1000 zł to jest TOP. Szafirowe szkło, SOLAR i do tego jest bardzo cienki przez co mieści się pod mankiet. Bardzo uniwersalny wygląd bo można go wrzucić do poloweczki i spodenek, ale i przy koszuli prezentuje się świetnie. Do tego piękny design (o ile ktoś lubi Royal Oaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....s - @Pani_M: jeżeli chodzi o Edifice o którym mówi @WhiteRower to jeżeli chodzi...

źródło: comment_1623670515LI8MaD2vOL8NaIdfxDpZgf.jpg

Pobierz