Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to że ktoś mówi że 'piszę wniosek indywidualnie pod Ciebie', następnie kopiujesz to co ktoś napisał w tym wniosku (jedno zdanie), i znajduje Ci 40 kolejnych w google słowo w słowo takie samo xDDD
Wszystkie kancelarie tak robią?
Czy gdzieś można znaleźć kancelarie która napisze wniosek rzeczywiście pode mnie ? - Nie za wszelką cenę by uzyskać pozytywną intepretacje z US, tylko FAKTYCZNIE opisać stan faktyczny i powiedzieć mi co jest OK a co NIE, bez naciągania rzeczywistości ?
#ipbox
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: a musi byc kancelaria? Mam księgową która pisze takie wnioski, jej mąż jest programistą i razem prowadzą działalność. Zrobili dla mnie i moich znajomych 10 wniosków i każdy rozpatrzony pozytywnie.

Nie kasują za wejście tylko jak sie zdecydujesz u nich załatwić ipboxa więc myślę ze spoko.

https://m.facebook.com/ok21pl/

jak cos priv
@Czokowoko: to że wniosek rozpatrzony pozytywnie to ciul, chodzi głównie o to żeby był zgodny ze stanem faktycznym. Oni stosują fajne zwroty, które natomiast nie mają całkowitego pokrycia w rzeczywistości, no chyba że ktoś to robi inaczej, ale jak na razie z doświadczenia Ci powiem, że lipnie to wygląda.
@shaelix92: No to u nich nie miałem takiego problemu, pisaliśmy wniosek w taki sposób żeby właśnie odzwierciedlał stan faktyczny tak żeby w przypadku kontroli można było się obronić. Kontrolę miałem już i wszystko było w porządku :)
@shaelix92: Rozmyślam ostatnio o ipbox, nie jakoś bardzo intensywnie bo mam mało czasu, ale rozważam to. Gdybym miał w to wejść to raczej wolę zostawić to kancelarii Mentzena. Może wyszłoby drożej, ale przynajmniej większy spokój. Jak słucham gościa to mam wrażenie, że wie co mówi