Wpis z mikrobloga

@salamsalejman: nawet jak byście swoje „centrum” przenieśli na księżyc albo Marsa to i tak sram na to ciepłym kałem xD Wstawiłeś randomowe zdjęcie i co ? Co ma to komu udowodnić ? A może mamy wam zazdrościć albo czuć się gorsi z tego powodu xD jprd bieda umysłowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZielonyKciuk: to bieda umysłowa. Miałem takiego kiedyś na studiach, napisał do mnie sms że pojechal do peru na wyprawę. Ja miałem z tego bekę i napisałem że idiota i fantasta i posłałem tego sms dalej ale zapomnialem że jak daję edytuję to odesłałem z powrotem do chłopa zamiast do tych do kogo miało lecieć. Dowiedział się co o nim sądze, taki obraz bobolaków którzy myślą że kogoś to jara i
  • Odpowiedz
@fanczini: @zandarm97: @ZielonyKciuk: haha jakby nie robiło to na was wrażenia to byście nie odpisywali z taką podnietą, dobrze wiecie, że zachodnie wybrzeże Stanów to nie na wasze możliwości językowe, umiejętnościowe i przede wszystkim finansowe. Z resztą był tu kiedyś antybobolaczek bardzo podniecony, że pojechał z biura podróży na wczasy na Malediwy także nie srajcie we własne gniazdo
  • Odpowiedz
@salamsalejman: się podnieciłeś sramnasalami bo chociaż nikt nie będzie cię wytykał jak z chłopcem z ręke sobie pójdziesz( ͡° ͜ʖ ͡°) i pewnie nawet zakupki ci przyniesą a nie będa się brzydzić jak w radomiu
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Mylisz podnietę z beka chłopaczku to raz, dwa Angielski znam bardzo dobrze wiec nie trafiłeś, trzy to jakie finansowe ? To trzeba mieć milion złotych żeby pojechać do stanów ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po czwarte i najważniejsze to obudź się chłopie i wytrzyj dupe bo się w tym śnie posrales xD
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Jeśli zachodnie wybrzeże stanów nie jest na nasze możliwości językowe, umiejętnościowe i finansowe to dla CIEBIE TAK SAMO NIE JEST BO NADAL SIEDZISZ W SWOJEJ PIWNICY NA RADOMSKIM BLOKOWISKU amebo umysłowa xD
  • Odpowiedz
@ZielonyKciuk: a no co argumentów XD ty tylko coś kwiczysz w amoku o jakimś siedzeniu w piwnicy tak jak ci zagram, pisząc, że mieszkam w Radomiu.
A właśnie, a nie przeszło ci przez myśl, że ja może jestem z Puław albo z Kielc, a może w ogóle z Białegostoku zza mostu hm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Weź ty skończ chłopie się ośmieszać xD Jesteś takim dzbanem, ze nawet mi Cię nie szkoda xD Ps. Nie zapomnij zgłosić moich komentarzy. Może jak dostanę kolejnego baba to będziesz mógł w końcu sobie zwalić z tego powodu xD on do stanów leci bo to kraj dla ludzi z jego grubością portfela i on akurat wtedy w Radomiu był xD HAHAHA ŚMIECHU WARTE
  • Odpowiedz