Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K1414: uuuu ależ pękła dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jestem zaszczepiony, ale kompletnie nie rozumiem "obnoszenia się" z tym przez ludzi na swoich profilach w portalach społecznościowych


A jednak ma to pozytywny wpływ na podejście do szczepionek, gdy widzisz że twoi znajomi się szczepią - bez względu na to czy to rozumiesz czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@veldrinn: nie dokładnie, ja w swoim otoczeniu nie słyszę żeby ktoś się chwalił tym że się nie zaszczepił, za to trafiłem na kilka pajaców którzy z dupy strzelali tekstami że oni się będą szczepić - tak jakby kogoś to w ogóle interesowało.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nawet na tagu na wykopie widać zależność - 90% ludzi pisze o tym, ze sie zaszczepili

https://www.wykop.pl/tag/szczepienia/wszystkie


@LuxEtClamabunt: typowe bordo wrzuci "źródło" z nadzieją, że nikt nie kliknie bo po kliknięciu od razu widać, choćby na trzech ostatnich dniach, że może 10% wpisów jest chwaleniem się szczepieniami xD

Już pomijam manipulację polegającą na tym, że większość antyszczepionkowych szurów siedzi po prostu na #
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: no to napisałem, że 10% wpisów o tym jest ale widzę że bordo i manipulacja dalej mocno xD

Nie mówiąc o kolejnej manipulacji bo pytanie o złe samopoczucie po szczepieniu nie ma nic wspólnego z chwaleniem się

Leć na czarno bordówo
  • Odpowiedz
@K1414: W moim mieście od jakiegoś czasu słychać dziwne trzaski. Na początku mocno się dziwiłem i próbowałem ustalić ich źródło, zwłaszcza że czasem aż drżała ziemia, ale potem się przyzwyczaiłem i przestałem zwracać uwagę.

Dopiero przedwczoraj dowiedziałem się, co to jest. Tuż przed przyjęciem drugiej dawki Moderny miałem okazję porozmawiać z lekarką i ona zdradziła mi w sekrecie, co powiedział jej znajomy ratownik medyczny.

Otóż na SOR-ze od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz
nikt:

zupełnie nikt:

zaszczepieni:

@K1414:
Nikt #!$%@? tyle nie #!$%@? o szczepieniach co antyszczepy. Już wywaliłem z 5 znajomych, bo w ciągu miesiacach wrzucali po 50 niusów ze swojej stajni dla #!$%@?ńców. Tymczasem żaden z tych co się zaszczepił, właścicie nic nie napisał o szczepieniu.
Więc po prostu #!$%@? farmazony i urojenia, jak każdy antyszczep. Rzygasz już wami i waszą głupotą. Banda debili.
  • Odpowiedz
@Ptysiek27: no z tymi fociami to ostatnio tu na wykopie widziałem ze dwóch co się chwalili, faktycznie cringe. Wychodzi na to że jesteśmy kwita, szury są po obu stronach barykady ()
  • Odpowiedz