Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Wracam właśnie z pierwszej randki z FB, która poszła naprawdę fajnie, a ja złapałem doła xD Trafiłem na inteligentą i w miarę atrakcyjną dziewczynę, gadka się kleiła i wydawało mi się, że jesteśmy ze swojej ligi. Ale jak w pewnym momencie mi pokazała, ile i jakich dopasowań ma po 5 dniach od założenia konta, to aż mi się przykro zrobiło, że umówiła się właśnie ze mną :D ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@Ostry_i_mglisty: Z jakiegoś powodu Ciebie wybrała. Nie szukaj dziury w całym. To, że ktoś jest biznesmenem, wcale
nie musi oznaczać, że jest świetnym materiałem na partnera czy męża. Kobiety często wyczuwają, że tacy figo fago fifarafy lubią się nimi tylko zabawić. Może ta, z którą się spotkałeś akurat jest mądra. Nie spieprz tego zadręczaniem się, bo jednego kobiety znieśc nie potrafią - facetów, którzyz się nad sobą użalają i sami w
@Cypselus: Pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że babę znacznie łatwiej urobić i oszukać, ale jeśli chodzi o intuicję, to moje doświadczenie mówi, że jednak lepiej wyczuwają pewne emocje od nas.