Wpis z mikrobloga

Jestem po wszystkich odcinakach Farma Clarksona / Clarkson's Farm i zdecydowanie to bardzo dobry program. Po ostatnim odcinku specjalnym Grand Tour wydano jeszcze z Hammondem Great Escapist (scenariusz rozbitych na wyspie z Tory Belleci którzy budują różne rzeczy) oczywiście bardzo "przekolorowane" ale nawet przyjemne. Tutaj mamy bardziej "realne problemy" które ukazują prowadzenie farmy wymieszane z specyficznym humorem. Zdecydowanie jeżeli ktoś lubi humor Clarksona obejrzy z przyjemnością. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#topgear #grandtour #thegrandtour #clarkson #jeremyclarkson #amazonprimevideo
d.....s - Jestem po wszystkich odcinakach Farma Clarksona / Clarkson's Farm i zdecydo...
  • 7
  • Odpowiedz
@devones: ogólnie taki top gear tylko nie o autach a o farmie. 10/10 Clarkson się mówi, że debil itd, ale, ale, ale... No właśnie widziałem i maya w japoni to było takie 7/10 gówno hamondowe to 1/10 i on totalny majstersztyk. I ludzie dobrze wiedzieli, kończąc top geara wywalając go, że po prostu stary cham jest taką osobą, że bez niej nic dalej nie pójdzie.
  • Odpowiedz
gówno hamondowe to 1/10 i on totalny majstersztyk.


@oran: Muszę przyznać że Great Escapist wyszłoby ciekawie ale moim zdaniem zdecydowanie zbyt sztucznie i zbyt mocno przekoloryzowali historię. Oni mają takie poczucie humoru że koloryzują ale przesadzili kompletnie. Tutaj rację ci przyznaje materiał Clarksona przy tym totalny majstersztyk, wolę chyba treści mniej rozrywkowe.

że po prostu stary cham jest taką osobą, że bez niej nic dalej nie pójdzie.


@oran: To prawda,
  • Odpowiedz
  • 5
@oran: To prawda, trudno będzie go zastąpić - eh inne programy nie ogląda mi się z taką przyjemnością jak z nim.


@devones o to to. Jak sobie pomyślę ile lat go oglądam, to aż ciężko sobie wyobrazić co będzie, jak go nie będzie. Ciężko to opisać, aczkolwiek z nikim ze świata tv nie byłem tak zżyty jak z Jezzą właśnie. Przyznam, że tego programu o farmie nie widziałem wcześniej ale chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@devones: ale mnie kurcze wszystkie Grand Toury są za bardzo przesadzone no i takie zaamerykańskie. Brakuje tylko powtórek po 15 razy.

A z "solowych" programów to mi bardzo się podobał Oh Cook z Jamesem
  • Odpowiedz
@Czaajnik: To niestety The Great Escapists z Hammondem jest przesadzone tak z 10 razy w porównaniu do Grand Tour - bardzo przekoloryzowane, ma złe opinie, mi jako zapychacz czasu nawet jakoś przeleciało ale myślę że to ci się nie spodoba.

Tutaj zdecydowanie Farma Clarksona ma "autentyczny" scenariusz, nie ma jakiegoś absurdu na siłę więc jeżeli tego nie lubisz to zdecydowanie farma ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@devones: May w Japonii zajebisty był, u Hammonda o b r z y d l i w a amerykanizacja, ale tego się spodziewałem. Farmę Clarksona dopiero odpalę, coś mi się ubzdurało że wyjdzie dopiero w lipcu xD
  • Odpowiedz