Wpis z mikrobloga

@Mazzurro: @Dispairter:

W sumie te zdjęcie które zrobiłeś...aż mi jej się szkoda zrobiło ,taka biedna siedzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dodatku nie wygląda jakby była majętna ,zobacz na ubiór i nie wygląda na pewną siebie.Raczej zły materiał na taką akcję
Może jej życie nie jest delikatnie wesołe i uwierzyła naprawdę w księcia?
W dodatku trochę utyta,no kompletne odrealnienie z jej strony.
Oczywiście nasze życie też nie
  • Odpowiedz
Oczywiście nasze życie też nie jest więc nie ma co się rozczulać ale dajecie przeciwnikom potężne argumenty


Argumenty? Tak jakby im argumenty były potrzebne, żeby mnie przez całe życie do tego stanu doprowadzic.
@JediKnight:
  • Odpowiedz
@JediKnight: z ich polecenia byłem gnębiony całe gimnazjum, później po gimnazjum już nie w szkole było dokładnie to samo. Na jakiś losowych imprezach/urodzinach znajomego potrafiły mnie losowo zwyzywać za samo istnienie, albo zrobić to pośrednio, przez kogoś kto będzie chciał mnie np. pobić. Liczne kłamstwa dla własnych korzyści i wykorzystywanie mnie jak zabaweczke, bo przecież zmaltretowany życiem gość jest łatwym celem żeby pod pozorem koleżeństwa coś za ciebie zrobił.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Jesteś bardzo empatyczną osobą, jednak chłopiec ubrany w reeboki siedzący samotnie i czekający na swoją niedoszłą randkę, spotkałby się jedynie z rechotem i przejawem nienawiści gdyby wstawić takowego na grupy dla kobiet.
  • Odpowiedz