Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przyjaciele, szukam poradników na temat załogi.

Zauważyłem, że "prosi" nigdy nie mają załogi na każdym czołgu. Przerzucają sobie konkretnych załogantów między czołgami.

Mimo, że wcześniej grałem sporo, a obecnie mam nowe konto to nigdy się nad tym nie zastanawiałem - zawsze miałem załogę na każdym czołgu. Prawdopodobnie jest to mój błąd.

Dlatego też szukam jakichś poradników jak takowych załogantów przerzucać itd.

Dodatkowo robię czołgi z myślą o twierdzy itd. jak to wygląda z tej perspektywy? Powinienem mieć jedną załogę na VI, VIII i X tiery? Czy może dwie załogi? A może na wszystkie czołgi?

Proszę o poradę

#wot #worldoftanks
  • 6
@Marcinox: Załogę ze zwykłych czołgów możesz wykorzystywać na czołgach specjalnych bez żadnych kar, na odwrót to już nie działa. Na przykład:

Załoga IS-7 wrzucona na 703 II, IS-6 i inne premki będzie nadal miała 100%
Załoga wrzucona z 703 II na IS-7 już nie będzie miała 100%
@Marcinox: Generalnie jak nie masz wielu dobrych załóg, to expiąc linię od tego V/VI tieru niezależnie od tego czy zostawiasz czołg czy też nie załogę zabierasz na wyższe tiery aż do X. Mając już X zbijasz gwiazdki i załogę przenosisz na premki/czołgi specjalne tej samej klasy bez żadnych kar. Twierdze VI/VIII gra się na ogół na czołgach premium, stąd można mieć świetną załogę na każdym etapie rozgrywek klanowych.
Wykorzystuj załogantki i